Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

ADLER Aqua-Intense GL - lak s intenzivním účinkem

Použití vodou ředitelných základních laků k úpravě určitých druhů dřeva

se nedoporučuje, avšak společnost ADLER tuto mezeru vyplňuje svým novým produktem…


16.09.2010

Použití vodou ředitelných základních laků k úpravě určitých, problematických druhů dřev, jako např. dubového dřeva, se dosud nedoporučovalo. Aby vyplnila tuto mezeru v systematické nabídce vodou ředitelných laků, vyvinula společnost ADLER nový produkt Aqua-Intense GL. Vzhledem k velmi dobrému uzavíracímu účinku vůči látkám obsaženým ve dřevě, které jsou rozpustné ve vodě a způsobují nežádoucí zbarvení, je nový lak ADLER Aqua-Intense GL dokonale použitelný i pro dosud problematické druhy dřev, mezi které patří zejména dubové dřevo.

 

Dokonce i u nemořených nebo světle mořených povrchů je nyní možno téměř zcela zamezit vzniku nehezkých zeleně zbarvených ploch. Nový dvousložkový základní lak navíc dokáže nabídnout velmi dobrou úroveň zvýraznění barevných odstínů a průhlednosti, přičemž odpovídá směrnici Decopaint. Základní lak ADLER Aqua-Intense GL je nyní první volbou, jedná-li se o lakované povrchy s intenzivními barevnými odstíny u nábytku a interiérových zařizovacích předmětů.

 

Dokonalé uplatnění přitom nalezne u i tmavých druhů dřev s výraznou kresbou. Vynikající odolnost proti leštidlům a mastnotám je, stejně jako u všech ostatních vodou ředitelných laků ADLER, naprostou samozřejmostí.

STRUČNÝ PŘEHLED VLASTNOSTÍ:

  • Vynikající úroveň zvýraznění barevných odstínů a velmi dobrá průhlednost
  • Dobrá plnivost
  • Pouze nepatrné zelené zbarvení dubového dřeva
  • Velmi dobrý uzavírací účinek vůči látkám obsaženým ve dřevě, které jsou rozpustné ve vodě a způsobují nežádoucí zbarvení
  • Nedochází k nežádoucímu žloutnutí

Více informací o produktuADLER Aqua-Intense GL.

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: