Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

ADLER Aqua-Mira CFB - všestranně použitelný lak

Kromě velmi dobrého účinku při zvýrazňování barevných odstínů nabízí tento čirý lak také další přesvědčivé vlastnosti, kterými jsou úroveň průhlednosti a plnivost…


16.07.2010

Rozmanité oblasti použití, vynikající vlastnosti při zpracování, velmi dobrá plnivost - při vývoji nového produktu ADLER Aqua-Mira CFB se podařilo sloučit tyto vlastnosti v jediném novém, vodou ředitelném laku určeném pro vícevrstvé systémy. Produkt ADLER Aqua-Mira CFB, který je zpracovatelný jako jednosložkový lak, přesvědčuje svoji vynikající plnivostí.

 

Díky velmi dobré odolnosti proti leštidlům a mastnotám je produkt ADLER Aqua-Mira CFB obzvláště vhodný pro lakování židlí a regálového nábytku. Tento všestranně použitelný lak však nalezne dokonalé uplatnění i v oblasti nábytku určeného pro obývací pokoje a ložnice. Kromě velmi dobrého účinku při zvýrazňování barevných odstínů nabízí tento čirý lak také další přesvědčivé vlastnosti, kterými jsou úroveň průhlednosti a plnivost. Speciální UV filtry zabraňují předčasnému zažloutnutí laku a vyblednutí dřevěného podkladu.

 

Profil tohoto nově vyvinutého vodou ředitelného laku dotvářejí další příznivé vlastnosti, kterými jsou dobrá odolnost vůči chemickým a mechanickým účinkům a dobrá světelná stálost.

STRUČNÝ PŘEHLED VLASTNOSTÍ:

  • Velmi vysoká plnivost
  • Dobrá úroveň průhlednosti a zvýraznění barevných odstínů
  • Obzvláště snadné použití
  • Dobrá odolnost vůči chemickým a mechanickým účinkům
  • Dobrá světelná stálost
  • Velmi dobrá přilnavost na svislých plochách
  • Dobrá brousitelnost

Více informací o produktu ADLER Aqua-Mira CFB.

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: