Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

ADLER má zaklínadlo

Přiznáváme, že ADLER nemá zaklínadlo, jak se dělá z kamene zlato, ale má zaklínadlo, jak můžete ze svých zdí udělat klenot, který vypadá perfektně i při velkém dopadu slunce: novou barvu na zeď ve špičkovém sektoru s názvem ADLER Formel Ultramatt. Tím se viditelným místům po opravách, po válečku a obtěžujícím pruhům udělá konec.


02.04.2012

MODERNĚ BYDLET SE SVĚTLEM…

Co je hezčího než hodně světla a slunce v bytě? Nic, a proto jsou moderní místnosti stále světlejší, okna stále větší a kdo může, pustí dovnitř co nejvíce slunce. Věc má pouze jeden háček: přímý dopad světla, tak zvaný světelný pruh, zviditelňuje na zdech narušitele jako jsou stopy po válečku, tahy štětcem a opravy. A náhle už pěkná bílá zeď není tak pěkná. 

… A MATNOU BÍLOU

„Tyto problémy nastanou tehdy, když má barva zdi na různých místech rozdílný stupeň lesku“, vysvětluje Rainer Troppmair, který společně se svým týmem vyvinul stavební laky ADLER. „Tady pomůže jen jediné: tupě matná barva na zeď jako například  Formel Ultramatt. Vyvinuli jsme ji speciálně pro požadavky moderního bydlení, při kterém je jednoduše příliš mnoho světla v místnostech. Konec konců nechceme slunce vyloučit, ale jen udělat neviditelným to, co narušuje“, směje se.

MODERNÍ „ZAKLÍNADLO“

Formel Ultramatt se ve věcech kvality zcela řídí tím, co měla  i její předchůdkyně Formel 1: nejvyšší krycí sílu ve třídě 1. Ve věcech snášenlivosti vůči životnímu prostředí má dokonce ještě i něco navíc: může se pochlubit mnohými pečetěmi o ochraně životního prostředí, kromě jiného i rakouskou značkou ochrany životního prostředí. „Kromě tupě matného nastavení a snášenlivosti vůči životnímu prostředí bylo pro nás při vývoji obzvlášť důležité, aby  zpracovatelé mohli s Formel Ultramatt snadno zacházet. Dobře se odvíjí od válečku a nestříká“, vysvětluje Troppmair. Renovování a malování je zase skutečná zábava – protože stačí pouze jeden nátěr: pro bílé zdi bez pruhů.

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: