Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

ADLER na výstavě Stavba oken Frontale

Nová máčecí impregnace firmy ADLER ubírá slunci jeho světelnou hru a zežloutnutí nedává šanci.


06.02.2012

Jak se jmenuje nejlepší bodyguard na dřevěná okna? ADLER! Že jsou jejich okna co nejlépe chráněna, dokazují stavitelé oken svým zákazníkům pečetí „Protected by ADLER“. Ochrana na dřevěná/hliníková okna se právě těsně před výstavou Stavba oken Frontale dostává na netušenou úroveň: ADLER představuje novou máčecí impregnaci, která chrání dřevo před zežloutnutím: výrobek Aquawood Tauchimprägnierung HighRes® Holz/Alu.

SVĚTLÉ A TMAVÉ – DVĚ STRANY MODERNÍHO BYDLENÍ

Moderní bydlení – to znamená hodně světla a světlé prostory. O to se postarají velká okna, která jsou o to hezčí, čím jsou přirozenější: světlé dřevo natřené bezbarvě s výrobky firmy ADLER Aquawood Lärchenöl, Softfeel nebo Natureffekt. Ale právě při dopadu světla světlé dřevo rychle zežloutne, je nažloutlé a tmavší. „Tento efekt lze částečně pozorovat již po 2 měsících“, říká Dr. Peter Hoernes, který řídí u firmy ADLER vývoj krycích vrstev na okna.  „Vnější okenní rámy jsou pak již zřetelně tmavší než vnitřní, kam nedopadá slunce.“

OPALOVACÍ KRÉM NA SVĚTLÉ DŘEVO JEHLIČNATÉHO STROMU

On a jeho vývojářský tým se ale s tímto problémem nechtěli smířit a vyřešili to teď – po intenzivní výzkumné práci – zcela jednoduše pomocí takzvaného opalovacího krému na okna: nová máčecí impregnace Aquawood TIG HighRes® na dřevěná/hliníková okna chrání spolehlivě smrk, modřín a borovici před zežloutnutím. „Okna zůstanou léta právě tak světlá jako první den“, říká Dr. Hoernes. „To se nám daří díky speciálním účinným látkám, které přidáváme do máčecí impregnace. Ty stabilizují hlavní složku dřeva, lignin a tak zabraňují  jeho reakci s ultrafialovým zářením.“ Jednoduše to znamená: dřevo ani neztmavne ani nezežloutne, ale zůstane napořád takové, jaké ho chtějí zákazníci mít: světlé a přirozeně hezké. O tom se mohou přesvědčit návštěvníci výstavy Stavba oken Frontale u stánku firmy ADLER.

VYLEPŠENÁ KVALITA, JEDNODUCHÉ ZPRACOVÁNÍ

Pro stavitele oken se s touto novou máčecí impregnací ve zpracování nic nemění. Kdo chce nabídnout svým zákazníkům revoluční ochranu před ultrafialovým zářením, pracuje jednoduše dál s výrobkem Aquawood TIG Highres® Holz/Alu tak, jako s obvyklou máčecí impregancí firmy ADLER. A co vlastně znamená v názvu výrobku HighRes©? „HighRes® je naše pečeť kvality na polymerovou technologii vyvinutou firmou ADLER, která zaručuje nejvyšší kvalitu“, vysvětluje Daniel Pesserer, vedoucí prodeje okenních výrobků firmy  ADLER.

Také prozrazuje, které další novinky firma ADLER na výstavě Stavba oken Frontale představí: „Naše zákazníky budeme inspirovat novou barevnou kartou na okna „Farb-Inspirationen“ a představíme kompletní paletu výrobků v nové kvalitě ADLER Q10.“ Návštěva u firmy ADLER v hale 5/5, stánek 241 se tedy vyplatí hned třikrát!

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: