Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

ADLER prezentuje vodou ředitelný lak budoucnosti

Je to správný chlapík a v budoucnu ulehčí život mnoha truhlářům: nový ADLER Aqua-Resist; vodou ředitelný jednosložkový lak, který má stejnou třídu odolnosti jako jeho dvousložkový protivník.


11.03.2013

ADLER AQUA-RESIST

Tvrdí chlapíci jsou tak trochu out. Ale u laků je to něco jiného. Tady platí: čím odolnější, tím lepší. Správná kouzelná formule zní „NORMA A 1605-12 1-B1“. Laky na vodní bázi, které chtějí dosáhnout této třídy odolnosti, musí být zpracovány přidáním tužidla (tedy jako 2-složkové). Dosud to platilo. Ale nyní vzešel ze závodu ADLER-Werk Lackfabrik nový tvrdý chlapík, který funguje jako jednosložkový.

Jednosložkový

Dalo by se říci, že je něco jako "McGyver" mezi vodou ředitelnými laky. Univerzální jednosložkový lak, který vyřeší každou situaci- a bez poškrábání! ADLER Aqua-Resist je prvním a jediným vodou ředitelným transparentním lakem, který jako jednosložkový, bez přidání tužidla dosahuje nejvyšší chemické odolnosti. „Díky nové technologii pojiv se nám podařil tento umělecký kousek", vyjadřuje svoji radost Franz Thummer, vedoucí vývoje laků na nábytek u firmy ADLER. Zpracovatelům - od malé stolárny s jedním zaměstnancem až k průmyslovým výrobcům - se tak nabízí řada předností: Šetří čas i peníze a navíc chrání životní prostředí. Bez tužidla, které vyžaduje omezenou dobu zpracovatelnosti, se snižují náklady na čištění, spotřebu materiálu, likvidaci odpadu a nedochází k ničení životního prostředí.

Správná volba pro všechny

Samozřejmostí je jednoduchá manipulace. Můžete použít stejný materiál do stříkací pistole stejně jako do lakovacího zařízení, zapomeňte na hlídání doby zpracovatelnosti a využijte univerzální použití laku ADLER Aqua-Resist: Jde o základový i vrchní lak v jednom. Díky své vynikající odolnosti se hodí k lakování nábytku v interiéru a díky  své brilantnosti i k lakování pigmentovaných, ba dokonce i bílých povrchů. „Kromě toho se nám podařilo oproti ostatním vodou ředitelným lakům ještě vylepšit prokreslení struktury dřeva a jeho plnivost“, doplňuje Franz Thummer.

 

Zum Produktkatalog: ADLER Möbel und Parkettlacke

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: