Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

ADLER Q10: Budoucnost krycí vrstvy na okna

Od malého truhlářství až po velký průmyslový podnik – všichni výrobci oken teď dostanou od firmy ADLER novou kvalitu Q10. Je jedno, zda jde o krycí akrylový nástřikový lak nebo o nově zavedenou lazuru se silnou vrstvou – všichni mají užitek z výhod, kterých dosáhly laboratoře firmy ADLER vývojem „Q10“ pro potahování oken krycí vrstvou: zákazníci, zpracovatelé, ale v první řadě okna.


07.12.2011

Q10 – OKNA MAJÍ UŽITEK

Když se počátkem roku velcí, průmysloví výrobci oken přeorientovali na akrylový lak Acryl Spritzlack Q10, to, co je přesvědčilo, byla témata jako „rychlejší vytvrzení a rychlejší další zpracování“, ale především ještě hezčí kvalita v konečném výsledku. Všechny tyto přednosti se skrývají také v lazuře pro potahování oken silnou vrstvou Dickschichtlasur Q10, která je teď na trhu a lze ji použít jak v průmyslových podnicích, tak také v truhlářstvích. Technologie  Q10 zaručuje ještě přirozenější optiku, povrch je bezvadný a příjemný na dotek. To platí jak pro matné provedení, tak i pro lesklé provedení Q10 Glänzend, to je teď novinka na trhu.  „Dokonce i montéři na stavbě si hned všimli, že od té doby, co používáme Q10, jsou okna příjemnější na dotek“, říká Roland Eberharter, mistr výroby oken u firmy Rieder KG v Zillertalu.

Q10 – ZPRACOVATELÉ MAJÍ UŽITEK

Na stavbě je vidět i další přednosti, které s sebou Q10 přináší. Vyšší odolnost obou systémů lakování a vyšší odolnost vůči poškrábání a vodě mají za následek, že dochází k menšímu poškození během montáže a dopravy. Zpracovatel tím šetří drahocenný čas a peníze. Q10 navíc  dosahuje všech vlastností svých předchůdců  o 30 procent rychleji a může být tedy také zřetelně rychleji dále zpracováván. To také šetří peníze. „Velcí výrobci si přáli kratší doby schnutí, ale samozřejmě mají z toho užitek také menší truhlářství“, říká Dr. Peter Hoernes, který řídí vývoj laků na okna u firmy ADLER. 

Q10 – ZÁKAZNÍCI MAJÍ UŽITEK

Všechny přednosti nové krycí vrstvy na okna firmy ADLER jsou konečně k užitku také zákazníkům. Q10 nabízí u dřevěných oken ještě sametovější dotek, je jedno, zda v matném nebo lesklém provedení. Pro všechny, kdo se rozhodli ve svém domově pro dřevo, nejpřirozenější ze všech surovin, je to dobrý pocit – neboť při doteku záleží na krycí vrstvě. Včetně osvědčené kvality firmy ADLER s nejvyšší životností.

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: