Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Aplikační technika na okna odzvoní začátek budoucnosti

Nová okna- Aweta ve firmě ADLER: 400.000 Euro pro více místa, vysoce moderní techniku a ještě lepší servis pro naše zákazníky.


13.01.2012

Krycí vrstvy na okna od firmy ADLER jsou do detailu přizpůsobeny konkrétnímu výrobci a jeho požadavkům. A tím servis u firmy ADLER teprve začíná: každodenním úkolem technického servisního týmu je správně přizpůsobit lak danému zařízení a poskytnout pomoc ve všech otázkách, které se vyskytnou. Aby mohl tento tým dělat svou práci i nadále na nejnovější technické úrovni, jsou teď „Okna-Aweta“ jednou tak velká. Po celkové modernizaci a investici 400.000 Euro je firma ADLER již jednou nohou v budoucnosti. 

JAKO U PRŮMYSLOVÉHO VÝROBCE

„Naše nová okna-Aweta se mohou nastavit na všechny myslitelné podmínky, se kterými naši zákazníci pracují. Kromě toho jsou řízeny přes SPS, takže můžeme také parametry každého zákaznického pokusu uložit“, těší se Reinhard Guem, vedoucí oddělení Technická aplikace a servis firmy ADLER-Werk Lackfabrik. 

Nastavení podmínek zákazníků začíná u nové polévací kabiny, která teď pracuje rovnoměrně v tryskovém provozu jako v tyčovém provozu. „Můžeme tak testovat jakoukoliv rychlost podávání a patřičně podle toho nastavit materiál“, říká Guem. Navíc potřebuje nová polévací kabina pouze 20 litrů materiálu místo původních 80. To znamená také méně odpadu a tím práci, která je šetrná k životnímu prostředí. 

Dále je to oblast stékání a schnutí. „Oblast odtoku polévací kabiny teď můžeme zvlhčovat a nechat tedy impregnaci stéct při 90 procentní vlhkosti vzduchu tak, jako v průmyslu“, vysvětluje specialista na aplikační techniku. A končí to u sušičky, která se nyní dá nastavit na jakoukoliv teplotu, jakoukoliv vlhkost vzduchu a jakoukoliv rychlost vzduchu – a to ve více zónách, takže lze nastavit jakoukoliv situaci schnutí z praxe. 

PRO RUČNÍ PRÁCI

Firma ADLER je na technické výši nejen při vžití se do průmyslových podmínek výroby. Postřikovací kabina na ruční lakování je kombinací sušicí skryté kabiny a postřikovací stěny. S 55 metry čtverečními a třemi postřikovacími místy nabízí zaměstnancům firmy ADLER velkoryse dostatek místa pro školení a pohodlnou práci. Navíc teď lze ruční postřikovací kabinu také vytápět a zvlhčovat, takže i zde se dají nastavit rozdílné podmínky u našich zákazníků. Tato lakovací kabina je samozřejmě vybavena nejmodernějším zpětným získáváním tepla. 

„Obchodní oddělení investovalo do této vysoce moderní aplikační techniky na okenní výrobky 400.000 Euro, aby mohlo nabídnout našim zákazníkům servis, který se co nejvíce přibližuje praxi“, říká Reinhard Guem. On a jeho tým se za to denně zaručují. 

 

Seznamte se se širokou paletou krycích vrstev na okna od firmy ADLER.

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: