Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Aqua Resist – nyní k dostání v hlubokém matu i vysokém lesku

Tvrdý chlapík - ADLER Aqua-Resist - první vodou ředitelný lak, který při jednosložkovém zpracování dosahuje stejné třídy odolnosti jako jeho dvousložkový protivník.


08.04.2014

Díky transparentnímu vodou ředitelnému laku Aqua-Resist získal ADLER skutečného mistra odolnosti. Jde o univerzální lak, který vyřeší každou situaci - a zcela bez škrábanců! Kouzelná formule zní „Norma A 1605-12 1-B1“. Této třídy odolnosti dosahovaly laky na vodní bázi pouze přidáním tužidla. To je hudba minulosti. ADLER Aqua- Resist představuje první a jediný transparentní lak na vodní bázi, který jako jednosložkový dosahuje chemické třídy odolnosti 1-B1 laku dvousložkového. Navíc přesvědčí krásným prokreslením dřeva, transparentností a plnivostí. Od nynějška je tento tvrdý chlapík k dostání i ve stupních matu G5 a lesku G90.  Tím vychází vstříc současným moderním požadavkům - lakování ve vysokém lesku i hlubokém matu. Jednoduché a efektní!

 

Hlavní charakteristika:

  • Vynikající chemická a mechanická odolnost
  • Jednosložkové zpracování
  • Vynikající prokreslení struktury dřeva
  • Nestéká na svislých plochách
  • Lze jej použít jako základový i vrchní lak

 

Ke katalogu produktů: ADLER Aqua-Resist

Zum ADLER Online-Shop: