Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Ať již se jedná o impregnaci dřeva, lazuru, olej na dřevo nebo udržovací nátěr: Mnohostranná produktová řada Pullex nabízená společností ADLER vždy poskytne optimální řešení

Uživatelé, kteří kladou důraz na kvalitu, obcházejí svůj dům s pouze jednou značkou na štětci: je jí značka Pullex, jejíž název je synonymem pro ochranu dřeva nejvyšší třídy. Jestliže fasády, okna, ploty, přístřešky, balkóny a další části domu žízní po novém nátěru, je to pravá chvíle pro použití některého z těchto flexibilních a všestranných produktů společnosti ADLER.


08.04.2011

OCHRANA DŘEVA NEJVYŠŠÍ TŘÍDY

Bez ohledu na to, zda se jedná o nový nátěr, renovaci, údržbu oken nebo úpravu zahradního nábytku, je pro každou požadovanou oblast použití připravena správná lazura či barva na dřevo nebo lze vybrat optimální prostředek pro ochranu dřeva, který zajistí dokonalý výsledek:

LAZURY A BARVY NA DŘEVO URČENÉ PRO NOVÉ NÁTĚRY

Fasády, balkóny, přístřešky, ploty - výčet existujících dřevěných prvků je velmi dlouhý. Existuje tedy důvod, proč je třeba udržovat spotřebu nátěrových hmot na co nejnižší úrovni. To se daří s lazurou na dřevo ADLER Pullex High-Tech, která i bez základního nátěru, již po dvojím nanesení zaručuje dlouholetou trvanlivost. Uživatelé však i nadále ve velkém počtu sahají také po "lazuře s býčí odolností", jak je nazýván produkt Pullex Plus. V kombinaci s osvědčeným prostředkem k impregnaci dřeva Pullex Imprägnier-Grund získáte i v tomto případě dokonalý výsledek.

 

Natěrači, kteří sledují vynaložené náklady, naproti tomu u velkých ploch, jaké představují např. ploty, garáže nebo zemědělské budovy, nedají dopustit na produkt Pullex Objekt Lasur s jeho příznivou cenou. A pro ty, kdo mají rádi pestrobarevné nátěry, je správnou volbou barva na dřevo Pullex Color. Tato krycí lazura na dřevo je ostatně k dispozici rovněž jako vodou ředitelná alternativa Pullex Aqua Color.

 

Pullex Silverwood je naproti tomu produkt, který stanovuje trendy v oblasti impregnačních barev na dřevo. Tato barva na dřevo zajišťuje optimální ochranu materiálu a kromě toho i ušlechtilý, jednotný stříbřitý vzhled nebo rustikální charakter, který je typický pro staré dřevo.

IMPREGNAČNÍ LAZURY NA DŘEVO PRO RENOVACI A ÚDRŽBU

Pro renovaci starých dřevěných povrchů, jakými jsou fasády, balkóny nebo okna, nabízí společnost ADLER dlouhodobě osvědčený renovační systém Pullex. Nanášení základního laku a vyrovnávání zašednutých míst a skvrn se provádí pomocí impregnační barvy na dřevo Pullex Renovier-Grund. Pro krycí nátěr je pak obzvláště vhodná lazura Pullex Top Lasur. Produkt na bázi rozpouštědel Pullex Fenster Lasur je naproti tomu koncipován jako optimální renovační vrchní nátěr pro okna a vchodové dveře.

 

Údržba oken představuje bezpečně investovaný vlastní kapitál: Dosud bylo často obtížné zajišťovat ve vlastní režii údržbu rámů oken opatřených povlaky tvořenými vodou ředitelnými silnovrstvými lazurami nanesenými samotnými výrobci oken. Proto společnost ADLER vyvinula silnovrstvou lazuru na dřevo Pullex Aqua-DSL. Tento "tlustokožec" je ideální udržovací nátěr, neboť byl i barevně dokonale sladěn s kolekcemi předních výrobců oken. Tři nátěrové vrstvy zaručují dlouhou životnost.

OLEJE PRO DŘEVĚNÉ STAVEBNÍ DÍLCE, TERASY NEBO ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Výrazným trendem se stává ošetřování dřeva olejem, při kterém se dosahuje maximálně přirozeného vzhledu povrchu. Je-li zapotřebí chránit moderní dřevěné fasády před vznikem tmavých skvrn a zašedlých míst, má společnost ADLER po ruce optimální řešení také v segmentu olejů na dřevo: Pullex Holzöl.

 

Olej je také nejlepším prostředkem pro údržbu podlah: terasy a chodníky z (exotických) dřevěných materiálů lze vhodně připravit na letní sezónu pomocí produktu Pullex Bodenöl: Údržba omezuje tvorbu trhlin a vznik zašedlých míst a namísto toho stabilizuje přirozený barevný odstín a tím i krásu těchto zahradních skvostů. V případě zahradního nábytku tuto práci spolehlivě odvede produkt Pullex Teaköl.

PRODUKTY K PŘEDBĚŽNÉMU OŠETŘOVÁNÍ DŘEVA A K HUBENÍ DŘEVOKAZNÝCH ŠKŮDCŮ

Společnost ADLER samozřejmě dodává také správné produkty pro předúpravu a odstraňování zašednutí dřeva nebo k hubení přírodních škůdců. Jestliže chcete vyhubit červotoče nebo zajistit preventivní ochranu proti jinému hmyzu, jako například dřevohlodu (tesaříku krovovému), pilořitce nebo termitům, pak je pro vás optimálním produktem ADLER WurmEx. Tento prostředek k ochraně venkovních i vnitřních dřevěných povrchů účinně hubí dřevokazné škůdce nebo zabraňuje jejich výskytu. V podobě produktu ADLER Holzentgrauer je k dispozici účinný čisticí a zjasňovací prostředek na bázi kyseliny šťavelové, který je určen k ošetřování zvětralého a zašedlého dřeva.

 

Rozšiřující informace k tématům:

 

Lazury na dřevo venkovní

Prostředky k ochraně dřeva krycí

Údržba zahradního nábytku

Předúprava dřeva a hubení dřevokazných škůdců

Zum ADLER Online-Shop: