Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Barevná ochrana dřeva: Pullex Color nyní i s ochranným filmem

Pullex Color - krycí nátěr dřeva pro venkovní použití je nyní v nabídce i s ochranným filmem. To znamená ještě lepší ochranu objektů vystavených stínu a vlhkosti.


18.02.2013

NYNÍ I S OCHRANNÝM FILMEM

Pullex Color je ventilační krycí barva na dřevo na bázi alkydových pryskyřic, s velmi dobrou odolností vůči povětrnostním vlivům a stabilitou barevného odstínu. Nátěr byl vyvinutý speciálně k sanaci starých, zvětralých, dřevěných stavebních prvků jako jsou fasády, balkony apod. Proti jiným barvám na dřevo je Pullex Color vhodný také na sanaci olejových nátěrů.

 

Nyní je Pullex Color vylepšený ještě o ochranný film. Tím nátěr poskytuje optimální ochranu proti plísním a modrání, zejména dřevěným částem vystavovaným často stínu a vlhkosti.

PŘEHLED VLASTNOSTÍ:

  • Ochrana nového i renovačního nátěru vůči povětrnostním vlivům
  • Regulace vlhkosti a difuze 
  • Speciálně na sanaci starých, a také olejových nátěrů 
  • Bohatý výběr barevných odstínů 
  • Ochrana vůči modrání a napadení plísněmi 
  • Bez zápachu

ADLER – LÍDR V OCHRANĚ DŘEVA A LAKŮ NA DŘEVO

Barvy, laky a lazury na dřevo od firmy ADLER chrání a zušlechťují dřevo. Jsou testované na nezávadnost pro naše zdraví a přírodu. Se svou širokou paletou vodouředitelných a rozpouštědlových ochranných prostředků, lazur a barev na dřevo nabízí společnost ADLER již několik desetiletí top řešení pro všechny možnosti použití: ať už se jedná o nový nebo renovační nátěr, lazurovací, krycí nebo nátěr olejem - u ADLERa naleznete vždy ten správný produkt.

 

K prospektu: ADLER Ochrana dřeva v interiéru

 

Další informace k produktům řady ADLER Pullex: 

Zum ADLER Online-Shop: