Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Barevně, leskle, easy: Pigmopur Gloss

Ptali jsme se našich zákazníků, co očekávají od ideálního laku. Z provedeného průzkumu rakouského trhu, kterého se zúčastnilo 15% všech aktivních stolařů, jasně vyplynulo, co stolaři potřebují: Perfektní povrch, rychlé a jednoduché zpracování.


14.05.2014

VYSOKÝ LESK NEBYL JEŠTĚ NIKDY TAK JEDNODUCHÝ

Vývojové oddělení firmy ADLER na výsledky průzkumu zareagovalo a výsledkem je představení nového inovativního produktu jednoduchého použití: nového Pigmopuru Gloss. Dosahuje vysokého barevného lesku pouze dvěma nástřiky. Vysoký lesk nebyl nikdy jednodušší!

DVA NÁSTŘIKY BEZ MEZIBRUSU

Moderní trendy povrchy současnosti jsou buď zcela matné nebo vysoce lesklé.  Zatímco matného povrchu lze dosáhnout pomocí olejů a laků s přirozeným zmatněním, vysoký lesk, obzvláště barevný, znamená pro truhláře jediné: vysoké náklady! To změní ADLER Pigmopur Gloss. Stačí dva nánosy na vyplněné plochy a to nejlepší nakonec: Mezi dvěma nástřiky lesklého laku není třeba mezibrus, což výrazně šetří čas. „Výsledek je přesto perfektní, s brilantním leskem a nežloutnoucí“, tvrdí Franz Thummer, vedoucí vývoje nábytkových laků pro řemeslné použití firmy ADLER.

DALŠÍ  ODSTÍNY VE VÝVOJI

Pro začátek je Pigmopur Gloss k dispozici ve třech odstínech bílé a jednom odstínu černé, neboť to jsou tři nejčastěji používané odstíny, pokud někdo žádá barevný vysoký lesk. Další odstíny budou následovat. Vše naprosto easy. 

 

Produktový katalog: ADLER Nábytk. a parket. laky, tužidla

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: