Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Barva vyráběná společností ADLER pomáhá při odstraňování odolných skvrn.

Proti znečištěním, jakými jsou skvrny od kouře a nikotinu, mastné stříkance, skvrny od vody nebo opálená místa, je odolný pouze nátěr provedený izolační barvou. V případě obzvláště odolných skvrn pak pomůže nově vyvinutý produkt Iso-Extrem. Díky vysoké krycí schopnosti tohoto produktu postačuje ve většině případů jediná nátěrová vrstva. Produkt Iso-Extrem byl laboratořemi společnosti ADLER vyvinut speciálně pro rozsáhlá plošná znečištění.


09.03.2011

Všechna znečištění, jakými jsou skvrny od kouře a nikotinu, mastné stříkance, skvrny od vody nebo opálená místa, mají jednoho společného jmenovatele: Obnovení původního povrchu pomocí "normálních" nátěrových barev na zdi nefunguje. Odolné skvrny tak nedokáže zcela zakrýt ani několikrát opakované přetření. Zde je potřebná speciální barva s izolačními vlastnostmi. V případě obzvláště odolných skvrn pak přichází v úvahu pouze jedna taková barva: Barva Iso-Extrem, která byla nově vyvinuta společností ADLER.

NE VŠECHNY IZOLAČNÍ BARVY JSOU STEJNÉ

Vášniví kuchaři, kuřáci, milovníci krbů a rodiče - na první pohled nemají mnoho společného, přesto se však dříve nebo později setkávají se stejným problémem: Se skvrnami na stěnách. Přitom je lhostejné, zda je příčinou smažící tuk za sporákem, vrstva sazí nebo popisovací fixa, neboť běžné nátěrové barvy na zdi zde nic nezmohou. Problém spočívá v tom, že tmavé skvrny stále znovu "prostupují". V takových případech pak nestačí ani několikrát opakované přetření. Zde je nezbytná barva, která skvrnu dokáže skutečně "zastavit", a tou je izolační barva. V méně závažných případech je osvědčeným řešením produkt ADLER Isocryl na vodní bázi, pro malé plochy je vhodný produkt ADLER Isolierspray. Jde-li však skutečně do tuhého, mohou nyní profesionálové i domácí kutilové sáhnout po produktu ADLER Iso-Extrem. Díky vysoké krycí schopnosti tohoto produktu postačuje ve většině případů jediná nátěrová vrstva.

ROZPOUŠTĚDLO BEZ OBVYKLÝCH NEVÝHOD

Ať již se jedná o zamoření hostinského pokoje nikotinem po 30 letech používání nebo o "jeskynní malby" po dvou hodinách podezřelého klidu v dětském pokoji - barva Iso-Extrem byla laboratořemi společnosti ADLER vyvinuta speciálně pro rozsáhlá plošná znečištění. To se samozřejmě týká i skvrn vzniklých promočením vodou poté, co si soused shora napustil příliš plnou vanu. "Abychom dosáhli dokonalých izolačních vlastností, vyvinuli jsme barvu Iso-Extrem na bázi rozpouštědel - avšak bez klasických nevýhod, které jsou s produkty na bázi rozpouštědel spojovány," vysvětluje dr. Albert Rössler, vedoucí oddělení výzkumu a vývoje společnosti ADLER. To znamená, že barva Iso-Extrem neobsahuje aromatické látky a nevytváří pnutí, díky čemuž má téměř neutrální zápach a je odolná proti vzniku trhlin. Proto je možno prohlásit, že při použití tohoto produktu ADLER bude také vaše stěna nejen čistá, nýbrž doslova bez poskvrny.

 

Více informací o produktu Iso-Extrem.

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: