Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Bluefin Smart: Krása a rychlost v jednom kroku

Čas jsou peníze: A to platí i v truhlářských a řemeslných dílnách. Efektivní práce s důrazem na kvalitu je tajemstvím úspěchu. Nábytkový lak, který stačí jednou nanést a perfektní povrch je hotový - není toto sen mnoha truhlářů? Nalakovat, přebrousit a hotovo - hmatatelným příkladem je nový vodní lak Bluefin Smart od ADLER!


20.04.2018

ZÁZRAK EFEKTIVITY

Tajemství úspěchu nového zázraku efektivity od rakouského předního výrobce laků a barev spočívá v jeho fantastických vlastnostech při vyleštění: "Po nanesení vrstvy laku je třeba plochu dále vybrousit, abychom vyhladili postavené vlákna. Při konvenčních lacích má mechanické zatížení povrchu, např. při poškrábání, na vybroušené ploše vždy za následek výrazné vyleštění, "vysvětluje vedoucí laboratoří Franz Thummer, pod taktovkou kterého byl vyvinut tento vodní lak Bluefin Smart však oproti tomu není téměř vůbec možné vyleštit - druhá vrstva laku proto už vůbec není nutná. Po nástřiku laku na pečlivě vybroušené dřevo je třeba plochu nechat proschnout přes noc, přebrousit bruskou se zrnitostí 360-400 a na závěr ještě vyhladit brusným rounem - dokonalý povrch je hotový. Ačkoliv mluvíme jen o efektivní jedné lakové vrstvě, lak přesto vykazuje vysokou odolnost proti chemickému a mechanickému zatížení: "Bluefin Smart dosahuje v oblasti odolnosti výrazně lepší hodnoty než oleje a vosky a proto je vhodný i na namáhané nábytkové a interiérové ​​plochy," zdůrazňuje Thummer .

 

PŘIROZENÁ KRÁSA

Bluefin Smart není jedinečný pouze v aplikaci - on i jedinečně vypadá: Ať na ořechu nebo dubu, na javoru nebo exotických dřevinách, lak uchovává přirozenou krásu dřeva a propůjčuje mu sametově jemný omak a elegantní hlubokomatný vzhled. "Ve srovnání s jinými nábytkovými laky vykazuje Bluefin Smart výraznější matný a tedy i přirozenější vzhled povrchu - téměř budí dojem, že dřevo nebylo vůbec lakované," vysvětluje Thummer. Praktický, odolný a přitom všem ještě i přirozeně krásný: Takový je Bluefin Smart, efektivní nábytkový lak budoucnosti!

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: