Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Cena pro nejlepšího dodavatele udělená společností Internorm: chvála od přátel

Existuje příjemnější chvála, než ta, které se nám dostane od dlouholetého partnera? Pro nás ne, a proto…


08.02.2011

Existuje příjemnější chvála, než ta, které se nám dostane od dlouholetého partnera? Pro nás ne, a proto máme všichni důvod k radosti. Firma Internorm nám totiž projevila své uznání ve formě zářivě se lesknoucího poháru: ceny pro nejlepšího dodavatele za rok 2010.

Při rozhovoru s Hermannem Hallerem, který ve firmě Internorm zastává funkci nákupčího produktů ADLER, jsme se zeptali, čím si společnost ADLER toto ocenění zasloužila: "V první řadě existují přísná kvantitativní kritéria, která spočívají zejména v tom, že musí být dodrženo nejméně 97 procent dodacích termínů a že se nesmí vyskytnout více než 0,5 procenta chybně dodaných objednaných položek", říká pan Haller. "Jistě však víte, že společnost ADLER tato kritéria každý rok plní. Proto jsme stanovili také dodatečná kritéria, jakými jsou úroveň servisního zajištění, kvalita spolupráce a flexibilita. To znamená: Jak dokáže dodavatel reagovat, máme-li nové materiály, a přichází v takovém případě také sám s iniciativními návrhy? U společnosti ADLER tomu tak beze zbytku je. V tomto roce byla pro udělení ceny společnosti ADLER rozhodující především jedna skutečnost: Dobrá spolupráce s dalším dodavatelem v době, kdy se nečekaně vyskytly problémy. Tehdy se pracovníci společnosti ADLER ihned snažili nalézt řešení. Dalším důvodem pro udělení ceny bylo i to, že v minulém roce i navzdory nedostatků surovin nikdy nedošlo ke zpoždění nebo omezení dodávek. Za to vše jsme chtěli našeho dodavatele vyznamenat udělením této ceny." Za udělení ceny tedy srdečně děkujeme! V závodě společnosti ADLER nyní panuje radostná nálada, zvláště pak proto, že po roce 2007 jsme toto ocenění získali již podruhé!

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: