Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Čerstvě vylíhnutá: Nová mláďata v orlím hnízdě

Nové prírustky v nabídce laku se jmenují ADLER PUR-Select a ADLER Pigmofix M – dva produkty, které ulehcí život stolarum i dalším zpracovatelum dreva! PUR-Select je dokonalý produkt pro pracovní postup „prelakování“ pri výrobe nábytku a interiérové výstavbe a jeho prednostmi jsou optimalizované schnutí a brousitelnost! V podobe nového produktu Pigmofix M nyní spolecnost ADLER poskytuje nové, racionální rešení pro vytvárení matných a hluboce matných povrchu, zejména za použití systému MDF-4in1.


17.06.2011

Rané léto je doba, kdy kvetou kvetiny, švitorí ptáci a na rybnících se objevují roztomilá kácátka. Ovšem nejen ta se již pilne máchají ve vode – také ze sídla spolecnosti ADLER ve meste Schwaz vylétají nová mládata. Nové prírustky v nabídce laku se jmenují ADLER PUR-Select a ADLER Pigmofix M – dva produkty, které ulehcí život stolarum i dalším zpracovatelum dreva!

ADLER PUR-SELECT: SNADNO POUŽITELNÝ LAK

Ze dvou udelej jeden – tak znelo heslo tvurcu laku v laboratorích spolecnosti ADLER-Werk Lackfabrik, když pokracovali ve vývoji sortimentu nábytkárských laku: V souladu s tímto zámerem sloucili laky ADLER PUR-Finish Select a ADLER Soloplast do jednoho produktu. Pod novým názvem ADLER PUR-Select predstavuje vývojová laborator nábytkárských laku zcela nový produkt s vylepšenými celkovými vlastnostmi.

Hlavními prednostmi nového laku ADLER PUR na bázi nitrocelulózy a speciální pryskyrice jsou optimalizované schnutí a brousitelnost. Je zpracovatelný jak v jednosložkové tak i ve dvousložkové forme, a to v závislosti na predpokládaném namáhání povrchu nového nábytkového dílu. Pri lakování zarizovacích predmetu pro ložnice a obývací pokoje lze lak ADLER PUR-Select používat v jednosložkové forme, pri výrobe zarizovacích predmetu do kuchyní a koupelen pak profesionál navíc sáhne po vytvrzovací prísade. Nové kombinace prísad v každém prípade zajištují vysokou plnivost pri nanášení a odolnost laku proti mechanickým i chemickým vlivum. Dokonalý produkt pro pracovní postup „prelakování“ pri výrobe nábytku a interiérové výstavbe!

 

ADLER PIGMOFIX M: NOVÁ MATNÁ PASTA

Druhým mládetem, které vylétá z orlího hnízda predstavovaného sídlem spolecnosti ADLER, je produkt predstavující odpoved na trend smerující k matným a hluboce matným povrchum, které jsou již delší dobu neodmyslitelným doplnkem našich moderních obytných místností. Pri požadavku na dosažení barevných povrchu s nízkými stupni lesku bylo až dosud nutno používat bezbarvé laky rady PUR na bázi rozpouštedel. V podobe nového produktu Pigmofix M nyní spolecnost ADLER poskytuje nové, racionální rešení, které je speciálne urceno pro systém MDF-4in1 ADLER Pigmofix M je matná pasta na bázi rozpouštedel, jejímž pridáváním k laku muže zpracovatel snižovat stupen lesku. Lze ji dodatecne, jednoduše a rychle smešovat s dosud nevytvrzeným a nezredeným lakem, aniž by tím došlo ke zmene viskozity tohoto laku. Profesionál tak dosáhne rovnomerne matného povrchu, který presto zustává odolný proti poškrábání. Pritom lze vyjít vstríc každému prání a spolecnost ADLER muže být na tento zdatný prírustek oprávnene pyšná!

 

Další nábytkárské laky ADLER

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: