Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Dílna v kapesním provedení: Servisní kufřík ADLER

Budte ihned na míste pri zjištení poškození vzniklých pri dodání, montáži nebo i následkem trvalého používání, abyste mohli nepozorovane odstranit drobné vady na povrchu!


30.06.2011

"Zná to každý stolar i výrobce nábytku: V dílne stojí dokonalý kus nábytku s dokonalým povrchem. A pak: Pri dodání, pri montáži nebo následkem používání na nem vzniknou odrená místa a drobná poškození, která tento s námahou zhotovený predmet znehodnocují. To však nemusí nastat tehdy, budeme-li ihned na míste s vhodným vybavením, ješte než zákazník tuto vadu uvidí. Takovým vybavením je i servisní kufrík ADLER, který poskytuje ideální podporu na cestách. Obsahuje všechny duležité materiály potrebné k provádení oprav drobných povrchových poškození.

DOKONALÉ REŠENÍ PRO CESTY

V podobe servisního kufríku ADLER mají výrobci nábytku svoji dílnu vždy u sebe. Všechny duležité pomucky a nástroje jsou ihned po ruce, vždy ciste usporádané a maximálne chránené – od mekkých i tvrdých voskových tycinek v mnoha barvách, pres rucní rozstrikovací prístroj a opravné tužky až po ciré laky ve spreji s ruznými stupni lesku. Veškeré soucásti sady, které lze jednotlive dodatecne objednávat, samozrejme odpovídají smernici Decopaint a zarucují špickovou kvalitu produktu ADLER.

 

Pro ulehcení vaší práce je priložena brožura, která obsahuje popis nejduležitejších produktu a strucné rady k jejich zpracování. Príslušné katalogové listy s technickými údaji i listy s bezpecnostními údaji všech obsažených produktu naleznete mezi dokumenty ke stažení.

 

Další produkty ADLER pro opravy, servis, montáž a údržbu"

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: