Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Domečky snů jako z pohádky

Mohla by zde bydlet Sněhurka nebo babička Červené Karkulky: Zahradní domky od Kai Schaede představují individualistická umělecká díla bez pravých úhlů, ale za to s překrásnými barvami.


10.11.2014

Váš dům bude ojedinělý“, slibuje Kai Schaede. Jeho "Casa Kaiensis“, známé jako "Kais Haus“, jsou jedinečné. Každý z těchto pohádkových zahradních domečků je vytvořen a postaven přesně dle přání zákazníka. S láskou k detailu - od šikmého komína po světlíková okna. A v barvě: „Často aplikujeme techniku mokrý do mokrého, u které se hodně stírá a škrábe. Dříve se nám barvy nehezky roztékaly, ale od dob co pracujeme s ADLER-em, je to již minulostí“, básní Schaede a pochvaluje si „fantastický servis se speciálními odstíny“. „Mám-li představu nějakého zvláštního odstínu, dělá se na odstínu tak dlouho, dokud barva úplně nesedí - vždy jsem překvapený, jak rychle to jde“, poukazuje s nadšením.

Nevím proč, ale barvy ADLER se snadno nanáší a hala večer nijak silně nezapáchá“, pochvaluje si Schaede. A když potřebuje další dodání - není to problém: Dílnu má v bezprostřední blízkosti k našemu servisnímu středisku v Herfordu (D). Velikán na malé domky ve velkém prostoru!

 

K produktu: ADLER Pullex Ochrana dřeva v exteriéru

Zum ADLER Online-Shop: