Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Důvěřujte ochraně dřeva ADLER z Alp

Ochránit ten nejpřirozenější materiál - to leží společnosti ADLER již po desetiletí na srdci. Dřevo je jedinečnou přírodní surovinou a k tomu, aby byla i po letech tak pěkná, jako první den, je potřeba ji ochránit a pečovat o ni.


17.10.2012

TESTOVANÉ V DRSNÉM ALPSKÉM PODNEBÍ TYROLSKA

ADLER prověřuje své produkty na ochranu dřeva v těch nejextrémnějších situacích. Především v Alpách, kde na dřevo působí chlad, drsné počasí a vysokohorský vzduch, musí tyto produkty obstát. Pan Rainer Troppmair, vedoucí oddělení vývoje stavebních laků společnosti ADLER, vidí proto sídlo společnosti Schwaz v Tyrolsku jako jedinečnou příležitost k testování: 

„Nemáme strach z extrémních zkušebních situací a aktivně využíváme drsné, alpské podmínky Tyrolska pro vývoj našich kvalitních produktů. Naši povětrnostní stanici máme ve výšce 1600 metrů nad mořem. A pouze pokud naše produkty obstojí v těchto testech, jsou vhodné pro naše zákazníky.“

 

Všechny reference najdete na naší webové stránce v sekci Reference

ADLER – OPRÁVNĚNÝ LÍDR V OCHRANĚ DŘEVA A LAKŮ NA DŘEVO

ADLER lazury na dřevo spolehlivě ochraňují a zušlechťují. Jsou pečlivě zkoušené a nezávadné pro naše zdraví a přírodu. Svou širokou paletou vodou ředitelných a rozpouštědlových prostředků na ochranu dřeva, lazur na dřevo a barev na dřevo ADLER již několik desetiletí nabízí ta nejlepší řešení pro všechny oblasti použití: ať už se jedná o nový nátěr nebo renovaci, lazuru, krycí nátěr nebo olej - u ADLERa najdete vždy ten psrávný produkt.

 

Ke katalogu ADLER Ochrana dřeva v exteriéru:

Zum ADLER Online-Shop: