Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Efektní povrchové úpravy vchodových dveří

ADLER se postará o efektní vstup svým novým metalickým leskem pro vchodové dveře, a to pomocí produktů Protor-Finish Pearl a pastou pro tvorbu struktur Aquafix S.


10.05.2012

Vchodové dveře jou optickou vizitkou domu a jedním z nejdůležitějších architektonických prvků fasády. To znamená, že se musí blýskat! Proto je tu systém ADLER Aquawood-Protor-System, který již dva roky pomáhá vytvářet pěkné domovní vchody, brzy i s lesklým efektem: Aquawood Protor-Finish Pearl propůjčí vchodových dveřím ten pravý šmrnc, který si jistě zaslouží.

ZÁŘIVÝ: PROTOR-FINISH PEARL

„Obchodní zástupci nám předali přání zákazníků, aby systém Protor pro povrchovou úpravu vchodových dveří byl také v metalickém provedení", říká Dr. Peter Hoernes, vedoucí oddělení vývoje povrchových úprav na okna a vchodové dveře. „Není to ale vůbec jednoduché, neboť z chemického hlediska bohužel nelze u tohoto systému pracovat s hliníkovými vločkami. Museli jsme tedy přijít na jiný způsob.“ Řešením Dr. Hoernese a jeho vývojového týmu je modifikovaný perleťový pigment, který se postará o obzvlášť elegantní lesk, a to v různých barevných odstínech.

I tato lesklá varianta produktu Aquawood Protor si samozřejmě zachovala obvyklé pozitivní vlastnosti povrchové úpravy: odolnost vůči poškrábání, tvrdost, ochranu před povětrnostními podmínkami a UV zářením a také velmi důležitou vlastnost - snadnou zpracovatelnost. „Nějakou chvíli jsme se ale potrápili, než bylo možné tento efekt lehce a příjemně aplikovat na Airless zařízeních. To ale byla důležitá podmínka, neboť naši zákazníci s těmito přístroji často pracují“, říká Dr. Hoernes. 

PŘÍJEMNÁ: PASTA NA TVORBU STRUKTUR AQUAFIX S

K metalického efektu ADLER rozšířil svou nabídku systému Protor - povrchové úpravy na vchodové dveře o jednu pastu na tvorbu struktur: Aquafix S. Ta se přidá k produktu Protor-Finish a ještě zvýší tvrdost a odolnost vůči poškrábání, zatáhne drobné nedostatky v podkladu a povrch je pak příjemně teplý, trošku zdrsněný a živě strukturovaný. „Poměr míchání je 8% Aquafix S do krycího laku. Samozřejmě je pasta dodávána v baleních odpovídajících 2,2kg a 8kg balení produktu Protor-Finish“, říká Dr. Hoernes. Těší se, že tyto vydařené produkty budou již brzy k dostání na trhu.

 

Ke katalogu: ADLER Povrchové úpravy dveří

Zum ADLER Online-Shop: