Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Inspirovaná okna – inspirující vyhlídky: ADLER představil na Frontale novou barevnou kartu na okna

Farb-Inspirationen (Barevné-Inspirace) – to je jméno, které „namíchala“ stavba oken Frontale a které bude nově míchat ve světě barev. Továrna na laky ADLER představila v Norimberku s „Farb-Inspirationen“ kolekci, která otevírá v šesti modulech celý svět moderních barev na okna a dveře. Je v tom vše, co dnes nosí trendová dřevěná nebo dřevěně hliníková okna a co odívá elegantní domovní dveře. Odlákejte své klienty do světa barevných inspirací a zajistěte si tak rozhodující náskok v poradenství.


26.03.2012

ŠEST MODULŮ, ŠEST BAREVNÝCH SVĚTŮ

Barevné-Inspirace ADLER spojují v praktickém obalu pět stylových modulů na okna: „soleil“, „terzo“ a „miso“ na dřevěná okna, „loft“ a „tempura“ na dřevo-hliník. Šestý modul „protor“ ukazuje trendový módní styl na domovní dveře a lze jej případně připojit ke složce. Všechny stylové barevné světy jsou členěny na jehličnaté a listnaté dřevo. Tím lze splnit každé zákazníkovo přání, neboť nově vytvořené barevné odstíny – od kučeravé hlavy až po meteor – nejenže pěkně znějí, ale také pěkné jsou a zachycují ducha doby moderního bydlení. 

„Trend se odklání od těchto klasických světle hnědých a nažloutlých tónů“, říká Daniel Pesserer, vedoucí prodeje krycích vrstev na okna ADLER, který vyvinul novou barevnou kartu společně s týmem z laboratoře ADLER a z koloristiky ADLER. „Teď přichází zase více tmavě hnědé, zemité, přírodní tóny.“

VNĚ HLINÍK, UVNITŘ POŽITEK

Tyrolský výrobce laků klade hlavní důraz na výrobky na dřevěná a hliníková okna, která budou na míru. „Dřevěně hliníková okna jsou stále oblíbenější. S výrobky jako ADLER Aquawood Lärchenöl(Aquawood  olej na modřín), Natureffekt  (Přirozený efekt) nebo Softfeel jsme tedy na správné cestě. Pro interiér nabízejí nádherně sametovou, přirozenou optiku a dotek. O to je zájem. Dřevěná okna jsou dnes už jako kusy nábytku – povrch musí být perfektní a musí být dobrý na dotek a právě to nabízíme – právě s nově vyvinutými barevnými tóny pro tyto výrobky“, říká Daniel Pesserer. 

DOBRÉ PORADENSTVÍ, DOBRÉ ROZHODNUTÍ

Barevnými inspiracemi dává ADLER výrobcům oken do rukou nástroj, se kterým budou moci poskytovat profesionální poradenství pro vývojové tendence v architektuře a interiérové výstavbě a také pomohou soukromým stavitelům domů ke správnému rozhodnutí. Dobře členěná karta barevných tónů na okna a domovní dveře je vybavena originálními vzorky, které umožňují i celý svět barev na okna při doteku cítit.

 

Ke katalogu výrobků: ADLER Krycí vrstvy na okna

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: