Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Kdo chce přirozenost, může mít i ochranu: Pomocí produktu ADLER PUR-Naturmatt

Truhláři se na svět dívají svýma rukama: V tomto případě ale neuvidí nic. Firma ADLER-Werk Lackfabrik posunula trend přírodně působících povrchů na samotný vrchol a překonala sama sebe: Prostřednictvím produktu ADLER PUR-Naturmatt představuje „přírodní produkt“, který se stal superhrdinou: je univerzální a neviditelný – jak v rukách truhlářů, tak očima zákazníků.


15.04.2013

NEVZDÁVAT SE NIČEHO

Veletrh nábytku IMM v Kolíně, odborné časopisy a velký zájem o ADLER PUR-Naturmatt, který projevili návštěvníci veletrhu v Salzburku nás nenechají na pochybách: Přírodní povrchy, které vypadají pokud možno zcela nenalakovaně, jsou in. Ale jen proto, že má nábytek vypadat neopracovaně, není možné jej ponechat bez ošetření. Mnoho zpracovatelů tak v současnosti vylepšuje řady olejů. 

 

Pokud se nechcete vzdát odolnosti dvousložkového polyuretanového laku, sáhnete v budoucnu po laku ADLER PUR-Naturmatt. Hluboce matný lak je novým hrdinou vývojových laboratoří firmy ADLER. Staré dřevo, dubový nábytek a veškeré interiérové vybavení, které si jen představíte, vypadá jako bez laku; a nejen to, nejen vypadá, ale je takové i na omak. Pohmatem cítíte dřevo, jeho póry a svěžest. Přesto ADLER PUR-Naturmatt má odolnost, ochranu proti UV záření, proti zežloutnutí a další vlastnosti, které nabízí ty nejkvalitněší laky.

MÓDNÍ DESIGN, ALE PŘÍJEMNÝ Z HLEDISKA UŽITÍ

Vycházíme vstříc designovému trendu přírodních povrchů, aniž bychom zanedbali funkčnost. S produktem ADLER PUR-Naturmatt mohou truhláři a stolaři svým zákazníkům garantovat, že nábytek bude pro uživatele příjemný a bude splňovat nejvyšší nároky“, říká Franz Thummer, vedoucí vývoje nábytkových laků firmy ADLER.

 

Mnoho zákazníků firmy ADLER, zainteresovaných truhlářů a stolařů, mělo možnost přesvědčit se o vynikajícícm přírodním efektu produktu PUR-Naturmatt přímo na stánku na veletrhu. „Někteří ani nevěřili, že jsou vzorky skutečně nalakovány“, s úsměvem vypráví Peter Stecher, vedoucí odbytu firmy ADLER pro řemeslný sektor. Má velkou radost z toho, že nově vyvinutý „přírodní produkt“ závodu ADLER-Werk Lackfabrik měl na veletrhu v Salzburku u zákazníků tak dobrou odezvu.

 

K produktovému katalogu: Laky na nábytek ADLER

 

 

Popis Velikost Formát
Flyer ADLER PUR-Naturmatt 726 KB PDF
Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: