Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Letní období je období údržby dřeva – nyní se natírají zahradní domky

Rodina Pabi z Grazu využila letních podmínek vhodných na renovaci a dala svému zahradnímu domku nový nátěr. S produktem ADLER Pullex Holzschutz by nátěr zvládlo i malé dítě a dřevěný domek v zahradě nyní vypadá jako nový.


10.07.2012

LETNÍ PROŽITEK VE VLASTNÍM ZAHRADNÍM ALTÁNKU

Léto je velmi vhodným obdobím k natírání dřeva v exteriéru. Nátěr pro ochranu dřeva může díky teplému vzduchu velmi dobře schnout. Zvlášť praktické je to v případech, kdy je nutný nátěr ve více vrstvách. Tak může lazura schnout přes noc a hned další den může být natírána znovu.

Rodina Pabi z Grazu proto využila svou dovolenou k obnovení nátěru svého zahradního domku. Zároveň se rozhodli, že se jim tmavá barva, která byla moderní před 15ti lety, již nelíbí. Domek vypadal velmi ponuře, než aby poskytl příjemnou atmosféru spojenou s grilováním. Obchodní zástupce firmy ADLER, pan Vorraber, navrhl renovaci produktem ADLER Pullex renovační základ a následně ADLER Pullex Top-Lasur v barvě borovice, ve dvou vrstvách. O tom, že k takové renovaci nemusí být člověk „profíkem“, především paní Pabiová zpočátku pochybovala. I přes to se pustili do díla a užasli, když viděli výsledek. „Po 3 dnech práce vypadá zahradní domek zase jako nový. Neuvěřitelné! A barevný tón je prostě perfektní,“ radovala se rodina.

NOVÁ OCHRANA DŘEVA PRO ZAHRADNÍ DOMKY S ADLER-RENOVAČNÍM SYSTÉMEM

Díky produktu ADLER Pullex renovační základ je fasáda optimálně chráněna před modráním, plísněmi a napadení hmyzem, dvojitý nátěr reguluje vlhkost a zaručuje dlouhodobou ochranu proti povětrnostním podmínkám.

Renovovaný zahradní altán je toho důkazem. Mnoho sousedů si myslelo, že si rodina Pabi pořídila nový zahradní domek. Velmi překvapené byli jejich obličeje, když se dozvěděli, že se jedná pouze o nový nátěr. A ať už to byla závist nebo chuť mít na svém domku také nový nátěr, každý týden je možné vidět další „novou“ chatku v zahrádkářské kolonii v blízkosti Grazu.

 

Další informace na téma Ochrana dřeva naleznete zde:

Popis Velikost Formát
Broschüre: Holzschutz rund um's Haus 1.9 MB PDF

Zum ADLER Online-Shop: