Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Lignovit-Interior UV100 zajistí nejlepší ochranu Vašeho dřeva

Útulnost. Žádné jiné slovo nedokáže vyjádřit lépe, co z dřeva vyzařuje. Přitom je lhostejné, zda se jedná o stropní dílec nebo obložení stěn. Materiál má svůj vlastní, zvláštní půvab. Aby tato vlastnost také zůstala co nejdéle zachována, vyvinul přední rakouský výrobce prostředků pro ochranu dřeva nový produkt ADLER Lignovit-Interior UV100. Tento pokrokový produkt pocházející z laboratoří společnosti ADLER zamezuje díky trojí ochraně proti UV záření vzniku nehezkých zažloutlých ploch.


20.01.2011

NADČASOVÉ A SOUČASNĚ MODERNÍ

Příjemné klima v místnosti. Útulná atmosféra plná pohody. Současně však i moderní bydlení odpovídající požadavkům dnešní doby. Tyto pojmy jsou spojovány s nejpřirozenějším ze všech materiálů. Dřevo se již dávno stalo nedílnou součástí moderní architektury. A společnost ADLER se stará o jeho správnou údržbu. "Stěnové a stropní dílce zušlechtěné impregnačním prostředkem ADLER Lignovit-Interior UV100 dodávaným v barevných odstínech Zugspitze, Grossglockner nebo Mont Blanc plně odpovídají současnému trendu. Díky nové, trojnásobné ochraně proti UV záření zůstává trvale zachován i zcela čerstvý povrch přírodního dřeva", dodává odborník společnosti ADLER v oboru ochrany dřeva Mgr. (FH) Daniel Pesserer.

BOROVICE, MODŘÍN A SPOL.

Vodou ředitelná lazura vytvářející prodyšné vrstvy zajišťuje trvale světlý a svěží vzhled dřeva v interiérové oblasti. Konzervací jedné z hlavních složek dřeva, kterou je látka lignin, zabraňuje dodatečnému tmavnutí. Produkt ADLER Lignovit-Interior UV100 je nejvhodnější pro jehličnaté dřevo, tedy např. smrkové, borovicové nebo modřínové dřevo. Přitom je lhostejné, zda je toto dřevo ponecháno v klasickém, přírodním stavu nebo je ošetřeno některým z produktů ADLER a má tak barevný odstín odpovídající současným trendům - u společnosti ADLER vždy naleznete správné odpovědi na jakékoli otázky týkající se dřeva.

 

 

 

 

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: