Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Na veletrhu Holz-Handwerk ADLER prezentuje jistotu

Je možné vystavovat jistotu na veletrhu? Je možné si jistotu koupit? Rakouský ADLER-Werk Lackfabrik ukáže koncem března na veletrhu Holz-Handwerk v Norimberku, že to jde. Na stánku 516 v pavilónu 10.1 ADLER předvede stolařům a truhlářům, proč si s produkty povrchové úpravy od ADLERa kupují i jistotu.


03.02.2014

JISTÉ PARTNERSTVÍ, JISTÁ KVALITA

ADLER-Werk Lackfabrik v rakouském Tyrolsku nepatří mezi koncerny. Jde o středně velký rodinný podnik, kterému nejde o rychlý růst, ale o budování dlouhodobých partnerství. I z tohoto důvodu sází mnoho truhlářů a stolařů na značku ADLER. Znají se osobně a vědí, že jejich obchodně-technický poradce je jim vždy k dispozici.  

Jistotu ADLER vnáší i do palety produktů a jejich kvality. Velké množství vystavovaných vzorků na veletrhu Holz-Handwerk dokazuje jediné: ADLER nabízí kompletní řešení pro všechny možné případy, zejména pro high-trend současnosti - přirozený mat. Mořidla, transparentní i barevné laky, vysoký lesk, matné a přirozené efekty, oleje, vosky, vodou ředitelné produktové řady či produkty na bázi rozpoštědel, systémy pro nábytek, okna a dveře. „Co se týče kvality, výsledné povrchové úpravy, rychlosti dodání a servisu, sází zákazníci s každým produktem ADLER na jistotu. Kousek jistoty si tím u nás kupují“, říká vedoucí prodeje v Německu, Stefan Zink.

ZARUČENÁ ODOLNOST U 1SLOŽKOVÉHO LAKU NA VODNÍ BÁZI

Jistotu zaručuje i Aqua-Resist, hvězda ADLERa na veletrhu Holz-Handwerk. Resist je první jednosložkový lak na vodní bázi, který i při jednosložkovém zpracování dosahuje chemické odolnosti 1-B1. Loni na podzim byl již vyznamenán na veletrhu Holz v Bazileji cenou za inovaci "Innovationspreis Holz“. „Budeme ale rovněž prezentovat i zcela nové produkty, např. systém polotransparentních barevných mořidel“, slibuje Stefan Zink, „to má být překvapení pro návštěvníky našeho veletržního stánku!“ Všichni, kteří máte zájem, jste v termínu od 26. do 29. března srdečně zváni na veletrh Holz-Handwerk v Norimberku, pavilón 10.1, stánek 516!

 

K produktovému katalogu: ADLER Laky na nábytek

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: