Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Není všechno zlato, co se třpytí: Efekt ADLER Brilliant-Metallic

Třpyt, lesk a půvab: V období Vánoc se opět vše blyští na každém rohu. Přesto platí, že není všechno zlato, co se třpytí. Někdy je to dokonce dřevo, které bylo proměněno metalickým efektem ADLER Brilliant-Metallic – nový lake s efektem povrchového metalického lesku! Revoluční efekt rakouského výrobce laků ADLER umožňuje rozzářit nábytek a kuchyně v nádherných metalických barevných odstínech.


21.12.2015

ZLATO, STŘÍBRO, BRONZ …

„KOVOVĚ TŘPYTIVÉ POVRCHY JSOU V SOUČASNOSTI VELICE MODERNÍ“, POUKAZUJE MARIO BORTOLOTTI Z VÝVOJOVÉHO ODDĚLENÍ NÁBYTKÁŘSKÝCH LAKŮ ADLER. „POMOCÍ NAŠEHO NOVÉHO LAKU JE MOŽNÉ DOCÍLIT TOHOTO EFEKTU DOKONCE BEZ PŘIDÁNÍ KLASICKÝCH TŘPYTIVÝCH PIGMENTŮ“, VYZDVIHUJE TUTO INFORMACI. NA MÍSTO TOHO JE POUŽITA ZCELA JEDINEČNÁ SMĚS, KTERÁ ZAJIŠŤUJE SKUTEČNĚ VĚROHODNÝ VJEM KOVOVÉHO VZHLEDU POVRCHŮ. EFEKT PŘINÁŠÍ VELMI ELEGANTNÍ VZHLED DO KUCHYNÍ, OBÝVACÍCH POKOJŮ A LOŽNIC, JE DOSTUPNÝ V PĚTI VARIANTÁCH – ZLATÝ, STŘÍBRNÝ, BRONZOVÝ, MĚDĚNÝ A TITANOVÝ.

 

… MĚĎ A TITAN

TENTO VĚROHODNĚ PŮSOBÍCÍ KOVOVÝ POVRCHOVÝ EFEKT JE ZPŮSOBEN SPECIÁLNÍ STRUKTUROU NÁTĚRU: NA PODKLAD, KTERÝ V PŘÍPADĚ NUTNOSTI IZOLUJEME A OŠETŘÍME POMOCÍ ZÁKLADOVÉHO PLNICÍHO NÁTĚRU ADLER PUR-ISOFILL NEBO ADLER PUR-ECOFILL A NÁSLEDNĚ PROVEDEME MEZIBROUŠENÍ DESEK, NATŘEME JEDNU VRSTVU BARVY ADLER PIGMOPUR VE VYBRANÉM BAREVNÉM ODSTÍNU. PO NÁSLEDNÝCH 3 AŽ 4 HODINÁCH SCHNUTÍ PŘICHÁZÍ NA ŘADU NÁTĚR S EFEKTEM ADLER BRILLIANT-METALLIC – IDEÁLNĚ ZE DVOU STRAN. POTÉ MUSÍ POVRCH ZNOVU NEJMÉNĚ 3 HODINY USCHNOUT. „POZOR, KRATŠÍ DOBA SCHNUTÍ MŮŽE ZNAČNĚ SNÍŽIT INTENZITU KOVOVÉHO EFEKTU“, VARUJE BORTOLOTTI. ALE DÉLE NEŽ 16 HODIN BY TAKÉ NEMĚLI UŽIVATELÉ VYČKÁVAT, ABY ŘÁDNĚ ZAFIXOVALI SVŮJ SKVOSTNÝ VÝTVOR POMOCI KRYCÍHO NÁTĚRU. „BUĎ PŘELAKUJTE VÝSLEDEK JEDNÍM NÁTĚREM ADLER PIGMOTOP, ANEBO DVĚMA NÁTĚRY LESKLÝM POLYURETANOVÝM LAKEM ADLER PUR GLANZLACK“, RADÍ EXPERTI FIRMY ADLER. A MÁTE TAK HOTOVÉ VÝTVORY, KTERÉ SE JISTĚ POSTARAJÍ O ROZZÁŘENÍ OČÍ VŠECH NÁVŠTĚVNÍKŮ. NEJENOM V OBDOBÍ VÁNOC!

 

Produktový katalog: ADLER Möbellacke

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: