Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Nová přirozenost v oblasti povrchové úpravy oken

Oba produkty pro vrchní povrchovou úpravu oken Aquawood Lärchenöl a Aquawood Ligno+ Top byli posíleny paletou dalších odstínů. Aquawood Lärchenöl je nyní možné tónovat pomocí míchacího zařízení ADLER | Mix Farbmischsystem dle nových trendových odstínů a vysoce transparentní vrchní povrchovou úpravu Aqua Ligno+ Top můžete získat i v odstínu přírodního dubu Eiche Natur. Vám i Vašim zákazníkům přinášíme ještě větší variabilitu přírodních barevných odstínů.


05.05.2014

AQUAWOOD LÄRCHENÖL - CHRÁNĚNÁ PŘIROZENOST

Vodou ředitelný olej ve stříkací kvalitě pro průmyslové použití garantuje jednoduché zpracování a hedvábně jemný povrch. Díky velmi krátké době schnutí lze povrchy olejované pomocí Aquawood Lärchenöl SQ zhotovit ve standardním čase. 

 

Aquawood Lärchenöl SQ. Pro nadčasový design.

Aquawood Lärchenöl SQ lze nyní díky míchacímu systému ADLER | MIX Farbmischsystem tónovat do nových trendových odstínů. Milovníky dřeva nadchne přirozeným zvýrazněním kresby dřeva a ušlechtilým vzhledem.

 

Báze na tónování pro míchací systém ADLER | MIX Farbmischsystem

Aquawood Lärchenöl SQ W30 53173, balení 4 kg, 22 kg

Aquawood Lärchenöl SQ farblos 53180, balení 5 kg, 25 kg, 120 kg

 

Na zvětralá okna doporučujeme ADLER Aquawood Lärchenöl tauchfertig. Tento kvalitní máčecí olej proniká hluboko do dřeva a je voděodolný.

AQUAWOOD LIGNO+ TOP - VYSOCETRANSPARENTNÍ A ODOLNÝ

Systém Ligno+ zaručuje díky technologii HighRes® optimální ochranu vysocetransparentní povrchové úpravy dřevěných oken. Stabilizuje lignin obsažený ve dřevě a zároveň poskytuje vynikající ochranu proti vlhkosti. Vysocetransparentní vrchní vrstva Aquawood Ligno+ Top dodává aktivní ochranu proti UV záření. Ve srovnání s běžnými vysocetransparentními povrchovými úpravami v exteriéru dosahují tyto nejmodernější UV-filtry zcela konstatní ochranný účinek.

 

Aquawood Ligno+ Top – pro excelentní vzhled.

Aquawood Ligno+ Top chrání dřevo díky nové technolofii UV-filtrů před zešednutím a je nyní k dispozici i v odstínu přírodního dubu Eiche Natur.

 

Doporučené barevné odstíny:

Smrk: Ligno+ Top 59111

Modřín: Ligno+ Top Lärche natur 59141

Dub: Ligno+ Top Eiche natur 59106

Balení 5 kg, 25 kg, 90 kg

Zum ADLER Online-Shop: