Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Nové efekty povrchových úprav ADLER

Efektní zařízení obytných místností není v dnešní době již jen otázkou barvy stěn nebo potahu sedací soupravy. Také dřevěné povrchy, nábytek a obložení mohou bodovat - díky moderním nátěrům ADLER.


30.10.2012

Použití barev a laků pouze pro ochranu dřeva je již minulostí - nyní je trendem ozvláštnění. Pro architekty a výrobce nábytku, kteří tento trend nechtějí propást, má ADLER nově vytvořený prospekt efektů, který byl doplněn o zcela nově vyvinuté efekty - od efektu starého dřeva po efekt rzi.

 

Vzácný obsah, vzácný vzhled

 

Oleje a vysoký lesk – ale co všechno je u povrchových nátěrů možné se ukáže až při využití trošky kreativity a radosti z experimentu. Aplikační technici společnosti ADLER mají obojí a své výsledky představují v nové brožuře efektů. Jako vždy dbá ADLER na to, aby k jejich vytvoření nebyly nutné žádné speciální materiály a speciální laky. Brožura ukazuje, jak lze docílit požadovaného efektu krok za krokem, včetně obrázků: od efektu "Used-Look" přes "mramorový efekt" až po "Rough-Cut" a mnoho dalších.

 

Novinky: od efektu starého dřeva po efekt rzi 

Aplikační technici společnosti ADLER vyráběli vzorek za vzorkem tak, aby vyvinuli nové efekty. V nich se odrážejí aktuální trendy v oblasti výroby nábytku:

tak lze nyní např. z běžného smrkového dřeva vyčarovat vzácné staré dřevo - v několika málo krocích a tak autentické, že by se nespletli ani červotoči. Nebo jak je to s metalickými efekty?  Od zlatého k již zmíněnému efektu rzi: dřevo se promění ve vzácný kov! Zvláštní zdařilý příklad zlatého efektu ADLER je uveden v této brožuře na stranách 30 až 35. 

 

Vedle přesvědčivého vzhledu hraje svou roli především pocit z doteku takto vytvořených nábytkových ploch: drsný, seschlý, drhnoucí, vykartáčovaný, ... Povrchové efekty, které tyto třídimenzní povrchy znázorňují, se jmenují Canapa-, Rough-Cut- a Spanischer Effekt (španělský efekt). 

Těchto celkem 19 popsaných efektů popsaných v této brožuře nabízí vše, co si srdce zákazníků a tvůrců přeje! 

 

Objednejte si vlastní exemplář brožury ADLER efektů!

 

Chcete si vyzkoušet tvorbu těchto efektů? Zašleme vám rádi brožuru efektů a ukážeme vám, co všechno je při utváření povrchů možné.

Nyní o ni jednoduše a zdarma můžete zažádat přes Objednací formulář.

 

ADLER Tipy & Triky - v několika málo krocích k požadovanému efektu

Zum ADLER Online-Shop: