Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Nový lak Aqua-Step RH zvyšující bezpečnost schodišť a zábradlí

K dodání od 1. června 2011: nový rozměr v oblasti protiskluzové úpravy všech druhů schodišť. Jmenuje se ADLER Aqua-Step RH a skrývá v sobě tajemství, které nejen zajišťuje ochranu před upadnutím na schodišti, nýbrž také umožňuje bezpečnější uchopení zábradlí.


14.07.2011

„NAVOSKOVANÉ“ SCHODY?

U „navoskovaných“ lyží je to prece tak, že umožnují mnohem razantnejší pohyb po sjezdovce. Docela jinak to však vypadá v prípade schodu. Zde se již pracovníci vývojové laboratore spolecnosti ADLER-Werk Lackfabrik museli porádne zamyslet, než prišli na to, že protiskluzový lak na schody musí nejen vytváret drsnou strukturu, nýbrž také obsahovat speciální vosky. Tato snaha se však vyplatila a výsledkem výzkumu je vodou reditelný impregnacní lak ADLER Aqua-Step RH, který prináší rozhodující výhody remeslným i prumyslovým zpracovatelum. Díky složení obsahujícímu vosky totiž nejen zajištuje protiskluzový úcinek po nanesení na schody, nýbrž je také vhodný k lakování madel a zábradlí! Protože nevytvárí tak drsný povrch jako jiné laky, které dosahují protiskluzových vlastností prostrednictvím své struktury, je také príjemný na omak. A aby jej navíc bylo možno i dobre zpracovávat, vyznacuje se produkt Aqua-Step RH i optimální nestékavostí pri lakování svislých cástí zábradlí.

Tedy: I „navoskované“ schody mohou být bezpecné!

 

 

Další informace o laku na schody ADLER Aqua-Step RH.

 

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: