Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Ochrana životního prostředí? Bez problémů s produktem Legno-Hartwachsöl von ADLER

Současným trendem je neošetřené dřevo, ale neošetřené znamená také nechráněné. Proto je stále větší zájem o přírodní nátěry, jako je Legno-Hartwachsöl, obzvlášť ekologická ochrana pro dřevěný nábytek, podlahy, plochy a podobně.


30.07.2012

EXTRA EKOLOGICKÝ

Pokud se rozhodnete pro dřevo v interiéru, přispíváte tím také k ochraně životního prostředí. Dřevo je tím nejpřirozenějším materiálem, který má navíc schopnost vázat oxid uhličitý. Produkt ADLER Legno-Hartwachsöl není pouze materiál vhodný k nátěrům, ale pokud si jej vyberete, můžete mít také dobrý pocit, že zároveň chráníte životní prostředí, neboť splňuje kriteria UZ 06 pro dřevěný nábytek.

 

„Produkt Legno-Hartwachsöl je složen z přírodního lněného a slunečnicového oleje, včelího a karnaubského vosku“, vysvětluje pan Rainer Troppmair, který produkty Legno společně se svým týmem vyvinul. „Tento produkt je 100% přírodní, nejsou k němu přimíchávány žádné další látky.“

VELMI SNADNO ZPRACOVATELNÝ

Různé možnosti aplikace olejů jsou zcela bezproblémové – ať už se jedná o válcování, štětec nebo bavlněný hadřík či gumovou stěrku. Přebytek oleje lze velmi snadno setřít jen pomocí papírové utěrky a je hotovo. Pro natěrače je také důležité, že produkt Legno-Hartwachsöl rychle schne a tím se neprodlužuje celý pracovní proces. Navíc pro perfektní výsledek stačí nátěr pouze v jedné vrstvě.

 

Prospekt: ADLER oleje a vosky na dřevo v interiéru

 

ADLER-TV: Dřevěné podlahy s produkty ADLER Legno

ADLER-TV: Nábytek s produkty ADLER Legno

Zum ADLER Online-Shop: