Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Přírůstek do strojového parku ADLER

Technologické centrum ADLER (AWETA) pro průmyslové a nábytkářské lakování má nový přírůstek. Tento „velký maličký“ se jmenuje Costa a brousí stejně profesionálně jako je tomu za reálných výrobních podmínek u našich zákazníků z oblasti průmyslu a řemesel. Firma ADLER tímto krokem opět rozšířila investice do svých služeb, kvality a rychlosti zpracování.


27.07.2016

FIT s firmou ADLER

 „Nové zařízení je ta správná linka pro přípravy povrchu před povrchovou úpravou. Má pracovní šířku téměř 1,5 metrů! Přístroj vyzvedává celé odvětví broušení dřeva, dýhy, broušení laků a strukturování do zcela nové dimenze“, konstatuje s potěšením Dr. Albert Rössler, vedoucí oddělení výzkumu a vývoje firmy ADLER.

 

Na stroji se dá individuálně nastavit systém podélného brusu, křížem nebo dva různé kartáčové systémy. Moderní dotykový panel usnadní obsluhování stroje a ukládání předchozích nastavených programů. Velkou výhodou je úzká stavba brusných jednotek, takže stroj má navíc další pásmo. To umožňuje technickým pracovníkům firmy ADLER provádět více stupňů broušení, aniž by museli neustále měnit brusné pásy. Také kartáčované povrchy jsou vytvářeny tímto strojem velmi rychle a automaticky. Částku 180.000 Euro investovalo vedení firmy ADLER do tohoto nového přírůstku do strojového vybavení v lokalitě výrobního závodu v rakouském Schwazu.

„Dodatečná kapacita a čas se samozřejmě budou hodit 100 % našich zákazníků, reálné podmínky ve výrobě můžeme nyní ještě lépe a rychleji upravovat“, vysvětluje Walter Streiter, vedoucí oddělení aplikačního střediska AWETA, firmy ADLER.

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: