Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

S řadou Legno, novou paletou olejů firmy ADLER, je všechno „paletti“.

ADLER je poslední dobou úplně „namazaný“. Ale nemějte obavy, s pivem ani tvrdým alkoholem to nemá nic společného, ale jedná se o nejpřirozenější ochranu dřeva. Nábytek, parkety a vůbec každý prvek v interiéru – všechno se teď maže! Výběrem od obzvlášť ekologických olejů Legno s tvrdou pryskyřicí až po obzvlášť pestrý Legno-Color Vám firma ADLER splní každé přání, co se týká přirozené ochrany dřeva.


08.03.2012

Obzvlášť ekologický: olej Legno s tvrdou pryskyřicí

Kdo se rozhoduje ve vnitřní výstavbě pro dřevo, přispívá k ochraně životního prostředí. Nejpřirozenější ze všech materiálů znovu navoskuje a přitom dokonce váže CO2. Dřevo ale potřebuje také ochranu, aby nábytek, parkety, schody nebo strop zůstaly dlouho hezké. S olejem Legno s tvrdou pryskyřicí od firmy ADLER je nejen materiál, ale také jeho ochranná vrstva radostí pro životní prostředí.  

„Olej Legno s tvrdou pryskyřicí se skládá z přirozeného lněného oleje, slunečnicového oleje, včelího vosku a karnaubského vosku“, vysvětluje Rainer Troppmair, který vyvinul se svým týmem výrobky řady Legno. „Proto je tak šetrný k životnímu prostředí, protože obsahuje téměř ze 100 procent pevné částice – to znamená, že k němu nepřimícháváme žádná ředidla.“ Kromě životního prostředí z toho mají zisk i stavitelé domů, neboť olej Legno s tvrdou pryskyřicí odpovídá kritériím různých značek o ochraně životního prostředí a vyhovuje i odpovídajícím požadavkům. 

 

Obzvlášť pestrý: Legno-Color

Kdo má rád i dřevo barevné, pro toho byl vyvinut Legno-Color. Mistr barev firmy ADLER ve Vašem okolí Vám namíchá pomocí svého stroje na míchání barev olej dle Vašeho přání v mnoha barevných odstínech. Tak bez námahy vykouzlíte z Vašich světlých dubových parket tmavou podlahu nebo „nastylizujete“ konferenční stolek tak, aby se hodil k nové pohovce. To je nová dimenze v možnostech utváření naolejovaných povrchů!

Po nátěru výrobkem Legno-Color pak propůjčí krycí vrstva s osvědčeným bezbarvým olejem Legno nebo voskem Legno optimální ochranu, pěkné povzbuzení a – podlahám a schodům – dokonce ochranu proti skluzu ve třídě R10.

 

Obzvlášť snadné: naolejovat umí každý

Nová paleta Legno firmy ADLER zpřístupňuje zkušenost odborníků teď také domácím kutilům. Oleje jsou v podstatě jednoduchá věc: nejrůznější formy nanášení – od válce přes štětec a bavlněný hadřík až po gumovou stěrku – fungují zcela bez problémů. Přebytek se pokaždé jednoduše setře papírovým ubrouskem a hotovo. 

U oleje Legno s tvrdou pryskyřicí stačí pro perfektní výsledek pouze jeden jediný nátěr. Výhodou Legno-Color a oleje Legno je rychlé schnutí. Legno-Color ve formě gelu je obzvlášť jednoduchý na použití. Je jedno, co děláte, s paletou Legno firmy ADLER poběží práce jako naolejovaná.

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: