Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Silné vystoupení na výstavě Dřevo řemeslo

Nával na výstavu Dřevo řemeslo od 21.-24. března byl s více než 100.000 návštěvníky i letos obrovský. Není divu, vždyť výstava je považována za místo setkání lidí z branže řemeslného zpracování dřeva a každý rok láká odborné návštěvníky z celého světa do Norimberku. ADLER byl také u toho.


26.03.2012

ZÁŘIVĚ ŽLUTÉ DNY U VÝSTAVNÍHO STÁNKU FIRMY ADLER

Na  81 m² prezentoval tyrolský výrobce laků své novinky v novém designu. Obrazovky s  napříč uspořádanými výstavními plochami byly skutečnou podívanou a měly dobrý ohlas. „Inovativní prezentace vzorků se zvlášť dobře vydařily a zřetelně se odlišovaly od ostatních“, řekl jeden z návštěvníků. Stánek byl letos uspořádán ještě lákavěji. Návštěvníci, kteří měli zájem, tak mohli vstoupit bez námahy do žlutého světa firmy ADLER ze 3 stran a nechat se inspirovat  novinkami. V nově zbudované „části caffeteria“ se pak podrobně vykládalo u dobrého piva firmy ADLER – optimální příležitost pro čilou výměnu zkušeností a názorů. 

 

Ale firma ADLER nepřesvědčila pouze optikou, také o vystavené výrobky byl velký zájem. 

VŠEZNALEC OD FIRMY ADLER

Lak na nábytek Nova-Solve, který odkazuje do budoucnosti, potěší srdce každého truhláře. Bez problémů splňuje směrnice VOC, a přesto nabízí všechny přednosti, které s sebou přináší lak na bázi rozpouštědla. „Skutečně opravdové řešení problémů“. Nova-Solve je perfektní alternativou právě pro zákazníky, kteří se nechtějí přeorientovat na laky na bázi vody. „Zmenšeným podílem rozpouštědla mohu dodržet zákonné směrnice a nepodstupuji žádné riziko,“ raduje se výrobce schodů z Německa. 

 

Také v oblasti lakování domovních dveří udává firma ADLER tón a představila módní ocelové tóny. Natřené domovní dveře jsou opticky ztěží rozeznatelné od povrchu nábytku a navíc jsou extrémně odolné. „Novými barevnými tóny se otevírají další možnosti utváření. Jsou moderní a kromě toho se výborně hodí k dřevěně-hliníkovým oknům,“ řekl jeden nadšený návštěvník.  

S NOVOU PALETOU LEGNO OD FIRMY ADLER JE VŠECHNO PALETTI

Další novinkou byla prezentace  Výrobků Legno firmy ADLER. Lehce zpracovatelné, přirozené vosky & oleje přesvědčily zejména zvlášť jednoduchým použitím. „Obsáhlý koncept se vším všudy“, raduje se jeden zákazník. Legno-Color měl zvlášť dobrý ohlas. Proč? Je tónovatelný v mnoha barvách, a proto potěší srdce každého tvůrce. 

 

„Celkově to bylo perfektně vydařené vystoupení na výstavě. Stánek firmy ADLER byl celý týden dobře navštěvován. Nálada zákazníků byla super, všichni byli úplně spokojeni. Zvláště pozitivní je, že se o výrobky firmy ADLER zajímalo hodně nových zákazníků a bylo možné navázat důležité kontakty,“ shrnuje Peter Stecher, vedoucí prodeje firmy ADLER úspěšný týden. 

 

Ke katalogu výrobků:

Další informace o výstavě Dřevo řemeslo naleznete pod 

www.holz-handwerk.de

Zum ADLER Online-Shop: