Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Stylový, stylovější, Stylewood! ADLER udává barevný směr

ADLER-Werk Lackfabrik předvádí, jak mají vypadat stylové barevné odstíny na dřevo: V nové vzorkovnici ADLER Stylewood najde každý barvu dle svého gusta, která udává budoucí trendy - od fasády přes okna po dřevěnou podlahu až k vybavení interiérů.


24.06.2013

CELKEM NA VÝBĚR 70 BAREVNÝCH ODSTÍNŮ

S novým barevným konceptem ochrany dřeva ADLER představuje pět barevných stylových světů, kde si každý najde odstín dle svého gusta. Tyto světy obývá celkem 70 barevných odstínů - 35 nejnovějších trendových a 35 klasických odstínů. Každý odstín je možné získat v různých systémech povrchové úpravy dřeva a lazurám, čímž získávají lazury a oleje od ADLERa specifické vzezření. Když se Vám podaří najít oblíbený odstín svého zákazníka, můžete jej dále nabídnout v mnoha dalších produktech: Tak aby např. barva oken korespondovala s fasádou.

NOVÉ DŘEVĚNÉ UNIVERZUM

Classic Style, Design Style, Colourful Style, Natural Style a Interior Style: Pod těmito názvy se objevují nové stylové světy dřevěných odstínů ADLER. Máte rádi podzimní procházku pestrobarevným lesem? Prohlédněte si Classic Style. Váš architekt má slabost pro stříbřitě-šedé odstíny na fasádě? Zvolte Design Style! Máte rádi pestrost? S pomocí Colourful Style se Vaše nápady nikdy nevyčerpají. Upřednostňujete především přirozenost, ekologii a přece chcete mít Vaše nátěry ochráněny? Sáhněte do řady olejů  Natural Style. Interior Style nabízí světlé barevné odstíny pro vybavení interiérů.

5 STYLOVÝCH SVĚTŮ V KOSTCE

  • CLASSIC STYLE: 15 klasických lazurovacích odstínů, početně zastoupeny zejména trendové odstíny pro výrobu oken
  • DESIGN STYLE: velmi moderní puristické odstíny šedé pro milovníky architektury
  • COLOURFUL STYLE: pro milovníky pestrosti
  • NATURAL STYLE: olejované povrchové úpravy v decentních i zemitých barevných odstínech s využitím v interiéru (Legno-Öl) i exteriéru (Pullex Holzöl)
  • INTERIOR STYLE: barevné kombinace světlých, vzdušných a prostor zvětšujících barevných odstínů

Ke katalogu s výrobky:

Zum ADLER Online-Shop: