Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Jsme pyšní na své zákazníky …

... a pyšní na to, jaké uplatnění nacházejí naše výrobky díky kreativitě, snaze o dosažení dokonalosti a inovacím, které jsou do nich vkládány. Zde je výběr našich nejlepších referencí.

Úspěšná hospodářská koncepce společnosti ADLER je odedávna založena na principu partnerských vztahů. Pevné a dlouhodobě rozvíjené vztahy s našimi specializovanými prodejci a se zákazníky z řemeslné a průmyslové sféry umožnily nám i našim zákazníkům dosáhnout trvalého růstu.

 

Každý segment přitom má zcela specifické požadavky. Jedno však platí pro všechny stejnou měrou: Jsme co nejblíže našim zákazníkům. Tuto zásadu chápeme geograficky i obsahově. Nikdo totiž nezná práci a potřeby zákazníků lépe než naši pracovníci. Proto je společnost ADLER zákazníky vnímána jako partner nabízející ucelená řešení problémů a nikoli jako pouhý dodavatel produktů a poskytovatel služeb.

De Nardi

DE NARDI

"S ADLEREM spolupracujeme již 15 let, protože nám poskytují vždy produkty nejvyšší kvality, které jsou vyladené pro naše potreby a protože ADLER stejne jako my klade velký duraz na výzkum a vývoj a prubežné inovace."

 

 

Döpfner Betriebs-GmbH

DÖPFNER BETRIEBS-GMBH

„Se spolecností ADLER jsme z mnoha dobrých duvodu spojeni již mnoho let. Prímé kontaktní osoby, rychlá reakce a samozrejme spousta entuziasmu. Zkrátka a dobre, u spolecnosti ADLER se cítíme dobre!“

 

 

Stefan Blagusz

STEFAN BLAGUSZ

„Jakožto zakládající člen ADLER-Farbenmeister jsem již po desetiletí přesvědčen o správnosti této myšlenky a nikdy jsem se nezklamal. Jedinečný marketing, rodinný vztah a věrnost vůči specializovaným obchodníkům jsou nepřekonatelné.“

Rieder KG

RIEDER KG

„Na naše okna, dveře a nábytek smí jen barvy ADLER. Spolupracovat s firmou ADLER Lacke můžeme každému jen vřele doporučit.“

Josef Walter GmbH

JOSEF WALTER GMBH

„Po trech desetiletích úspešné spolupráce s ADLEREM známe tuto firmu jako férového, spolehlivého a profesionálního partnera. Naši zákazníci produkty ADLER vysoce ocenují, protože jejich kvalita je proste presvedcivá."

 

 

Internorm - cena pro dodavatele 2010

INTERNORM - CENA PRO DODAVATELE 2010

„Platí pro nás dodatečná kritéria jako servis, vysoká úroveň kvality spolupráce a flexibilita. Tato kritéria plní ADLER každý rok. Vyskytnou-li se problémy, lidé od ADLERA hledají ihned řešení."

Zum ADLER Online-Shop: