Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Závody společnosti ADLER

Vyberte prosím zemi
Závody společnosti Adler
Dceřinné společnosti ADLER
Země s prodejcem
LotyšskoLitauenEstlandMaďarskoTureckoRumunskoIsraelBulharskoPortugalskoŠpanělskoUkrajinaRuskoFrancieRakouskoNěmeckoŠvýcarskoItálieČeskoPolskoSlovenskoŘeckoSlovinskoKyprChorvatskoBosna

ADLER-Italia S.r.l.

Via per Marco 12/D

I-38068 Rovereto (TN)

P.IVA 02633530213

Tel.: +39 0464 425 308
Fax: +39 0464 480 957

Služby na celém území a přímý prodej v Itálii

 

Již přes 40 let je přední rakouský výrobce laků, barev a prostředků na ochranu dřeva činný v Itálii a od roku 2009 již také zastoupen prostřednictvím vlastní dceřiné společnosti ADLER-Italia S.r.l..

 

Pro nás platí jako nejvyšší zásada: Kvalita je přednější než rychlý zisk! Proto nabízíme služby a přímý prodej prostřednictvím dlouholetých prodejců a velkoobchodníků na celém území Itálie. Naši prodejci, poradci a spolupracovníci jsou výhradně kvalifikovaní lidé z oboru, kteří zblízka znají problémy a starosti našich zákazníků! Perfektní produkt potřebuje také perfektní služby. To odlišuje značku ADLER od mezinárodní konkurence a stále více zákazníků v Itálii to umí ocenit. 

Závody společnosti Adler

Zum ADLER Online-Shop: