Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Vedení společnosti

Společnost ADLER-Werk Lackfabrik je ve třetí generaci nezávislý tyrolský podnik ve vlastnictví rodiny Berghoferových. Společnost ADLER je dodnes rodinný podnik a chce jím také zůstat. Ing. Günther Berghofer, dlouholetý výkonný společník společnosti ADLER-Werk Lackfabrik předal v roce 1999 řízení svého podniku třetí generaci.

BARVU MÁME V KRVI!

U společnosti ADLER neponecháváme nic náhodě. Proto bereme všechny záležitosti do svých rukou. Od výroby po prodej. Od poradenství po poskytování záruky. Od produktu po zpracování. To nám poskytuje volnost a nezávislost při rozhodování.

 

Jako přední rakouský výrobce laků, barev a prostředků na ochranu dřeva je společnost ADLER se svými high-tech produkty známá daleko za hranicemi. Stavebními kameny našeho úspěchu jsou vysoká kvalita a rozsáhlé vědomosti o aplikaci produktů. Klademe důraz na ekologické produkty. Žijeme naším heslem "Čistá práce, čisté životní prostředí".

 

Ve smyslu kvality a partnerství stojí v popředí potřeby a prospěch zákazníků. Naše chování vůči pracovníkům a zákazníkům staví člověka do středu podniku.

Andrea Berghofer o společnosti ADLER

"Pokud se pamatuji, točí se u mě všechno kolem společnosti ADLER - a tak je to správné. Pracovníci, zákazníci, dodavatelé- jsme jedna velká rodina!"

 

Andrea Berghofer je vnučka zakladatele firmy Johanna Berghofera. Od roku 1999 je jednatelkou společnosti ADLER.

Zum ADLER Online-Shop: