Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Aktivují zájem a chuť: čokoládový buk & kouřový dub

Aktivují zájem a chuť: čokoládový buk & kouřový dub

Předváděcích prostor není bohužel mnoho. Přitom je pro každého truhláře vždy velmi důležité, ukázat svůj um na konkrétních vzorcích a projektech. Jednoduché to ale není. To co chceme předvést je leckdy zastrčeno někde v rohu, místo je tak akorát na pár zaprášených vzorků, někdo si musí dát práci s vyhledáním katalogů a fotek s referencemi. Prostor je vzácný – to asi vidí všichni majitelé dílen podobně. Ve Stolařství  Katzmaier udělali z nouze ctnost. „Hledali jsme možnost, jak prezentovat svoji práci zákazníkům atraktivněji“, sděluje Ing. Rita Katzmaier. „Byl nám nabídnut dosud nevyužívaný prostor v našem kancelářském traktu.“ Klasický sklad. Dnes již k nerozeznání. Hosty udivuje jako společenská a předváděcí místnost.

KUCHYŇ VE SKLEPĚ

Pomocí obří skleněné a zezadu podsvícené skleněné stěny se nám  podařilo úplně změnit charakter místnosti“, říká Katzmaier. Prostor fascinuje překrásným panoramatem idylického Reichenthalu – skoro jako při pohledu z okna. Tým Katzmaierů chce v tomto prostoru zároveň předvést svým zákazníkům, co všechno je možné vyrobit z různých materiálů a za pomoci kreativních nápadů: „Velké čelní plochy jsme nalakovali krémovými odstíny ADLER Pigmopur a lesk jsme jim dodali pomocí laku ADLER Legnopur G90. Na to přišla ještě jedna vrstva laku ADLER PUR-Antiscratch HQ pro zvýšení celkové odolnosti a odolnosti proti poškrábání“, popisuje stolařka, která před deseti lety převzala podnik po svých rodičích. Nyní se ona a celý její tým často potkávají u srdeční záležitosti celé místnosti: velkého variabilního stolu, který zaujme kombinací čokoládového buku a kouřového dubu. „Jednotlivé díly jsme sklížili zcela novým způsobem, abychom se nemuseli vzdát překrásného efektu přírodních dýhovaných okrajů“, líčí Katzmaier. Tato svěží a smělá kombinace na jedné straně hladké a na straně druhé nápadné dřeviny byla použita i u ostatního nábytku - a také byla přelakována pomocí laku ADLER Legnopur G90.

MALÁ TAJEMSTVÍ

Vznikla i modelová kuchyň, která je vybavena veškerými moderními vymoženostmi a zároveň je praktická pro samotnou práci: Špičkoví kuchaři již měli možnost realizovat zde své nápady. „Prostor nepředstavuje pouze předváděcí místnost, ale je zároveň místem, kde se setkávají hosté a zákazníci, společenským prostorem, jednací místností, místem relaxace pro večerní posezení, svérázným barem pro různé skupinky lidí - slouží takříkajíc k jakémukoli využití", usmívá se Katzmaier. Ostatně při takových příležitostech čekají zákazníky nejen kulinářská překvapení: „Za velkými posuvnými stěnami se ukrývají malé prezentační kóje s ukázkou různých detailů ze zařizování interiéru“, doplňuje paní domácí. Jedna z nik ukazuje část ložnice z borovice limba. „Použitím laku ADLER PUR-Naturmatt jsme mohli přirozenost dřeva ještě více podtrhnout“, líčí nadšeně Katzmaier. Nadšením oplývají i zákazníci - pestrý kombinovaný prostor plní svoji funkci: Přináší chuť na zařizování! 

Informace o projektu
Objekt
Schowroom stolařství Katzmaier
Použité produkty
Provádějící firmy
Stolařství Katzmaier

Zum ADLER Online-Shop: