Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Hostinec pro příští generaci

s perfektní kombinací barevných odstínů

Hostinec pro příští generaci

RODINNÉ PODNIKY MEZI SEBOU

Dát tradicnímu bavorskému podniku moderní atmosféru, a presto zachovat vernost venkovskému stylu. Truhlárství Lackner v Erlstättu dokázalo beze zbytku splnit oba ponekud protichudné požadavky, nebo vlastne lépe receno je dokázalo dostat pod jednu strechu, totiž pod strechu pohostinství „Goriwirts“.

 

Starousedlický gastronomický podnik v Chiemingu se ohlíží za svou více než stopadesátiletou historií.  Možná práve proto našel zvláštní pochopení práve u truhlárského podniku Lackner, který je stejne hrdý na svou sedmdesátiletou tradici. Rodinné podniky mezi sebou. Tady samozrejme nesmí do tretice všeho dobrého chybet ADLER se svými speciálními moridly a laky, které byly použity pro provedení nové povrchové úpravy ploch v Goriwirtu.

INDIVIDUÁLNE

„Pro kompletní prestavbu byly dokonce navrženy individuální barevné odstíny“, lící Herbert Lackner. Postupne bylo predloženo 23 ruzných vzorku namíchaných odstínu ADLER Aqua-Style, než páni domu skutecne našli vyhovující odstín. Masivní dubové a javorové zarízení nyní boduje svým elegantním, bílošedým vzhledem, který pripomíná vzor vlasového proužku. Decentní ochranu garantují tri vrstvy náteru ADLER Legnopur G10. Rucne hoblované cásti dostaly rovnež vlastní speciální odstín, tentokrát je to voskové moridlo ADLER Positiv-Plus-Wachsbeize v prosté šedohnedé barve a vosk ADLER Ceradur aplikovaný stríkáním.

Pohodlnost

 

Individuálnost však trumfovala i pri navrhování nábytku. „Židle pro nás vyrobilo více dodavatelu. Hosté Goriwirtu posedeli na zkoušku na ocíslovaných židlích a mohli pak hlasovat pro svého osobního favorita“, popisuje pan Lackner výber dodavatele židlí. I pri tomto „ladení“ se prokázaly prosadit Horní Bavory. „Tvar a kvalita sezení byly jednoduše nejlepší“, smeje se pan Lackner.

 

Zvláštnímu procesu výberu pak byla podrobena asi nejduležitejší soucást každé tradicní hospody, totiž stul pro stálé hosty. Štamgasti si vybírali své osobní pivní tácky ze trí dubu. Kandidát snu byl nakonec zhotoven z více než tri metry dlouhého, 85 centimetru širokého a pet centimetru silného kusu dubového dreva – na místo urcení jej muselo prepravit šest chlapu.

V SOULADU S DOBOU

Puvodní a venkovský na jedné strane, elegantní a v souladu s dobou na strane druhé – tento cíl zde byl naplnen. Herbert Lackner charakterizuje základ dlouhodobé spolupráce mezi pohostinstvím a truhlárstvím slovy: „Casy se zmenily, styl zarizování se zmenil, ale nápaditost a kvalita provedení zustávají“.

Informace o projektu
Objekt
Goriwirt - pohostinství pro generace
Investor
Rodina Redenböck
Použité produkty
Provádějící firmy
Truhlářství Lackner, Erlstätt

Zum ADLER Online-Shop: