Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Wellness polohovatelné lehátko

Zaručeno přirozené uvolnění

Wellness polohovatelné lehátko

VZDUCH A LEHÁTKO

Svalit se, vypnout a nechat duši pohupovat. Klid, prostě jen klid. Jedinečný pocit vznášející se lehkosti. A to na nejpřirozenějším materiálu na světě. Dřevěné lehátko pro požitek uvolnění nabízí stolařství Franz Schroll z bavorského Chiemingu. "Jako náruživý vyznavač sauny už jsem ležel na příliš mnoha nepohodlných lehátkách a tak jsem se do toho prostě dal sám", vysvětluje Schroll. Jeho žena a děti poskytovaly na cestě za perfektním lehátkem důležitou podporu - "k ležení na zkoušku". A výsledek se líbí: "Člověk leží jako v klíně Abrahámově", usmívá se stolař. "Lepší uvolnění neexistuje - vlastně by to měla platit zdravotní pojišťovna!"

BAVORSKÁ POSTEL

Podnik s 15 zaměstnanci vyrábí důmyslnou postel pro odpočinek v různých provedeních - podle fazóny lenocha: Polohovatelné lehátko například probouzí vzpomínky na dětství, ale překvapí ukrytou technikou. Elektromotor na dálkové ovládání plynule nastavuje polohu lehátka. Sezení nebo ležení stisknutím tlačítka. A kdo se chce uvolněně vznášet mezi sněním a bděním ve dvou, položí se na dvojlehátko. Standardně se lehátko vyrábí v dubovém provedení, při větších zakázkách rádi sáhnou po jiných druzích dřeva.

 

Avšak povrchová úprava má vždy značku ADLER: Franz Schroll nedá dopustit na ADLER Legno-Öl. "Optimální produkt, který zachovává přírodní barvu a kresbu a přitom odpuzuje vodu a nečistoty. A na dotek je senzační!" Ryzí požitek z ležení na ryzím dřevu. To zjistila i rodina Schrollových - ke stolařově lítosti: "U nás doma máme samozřejmě také jedno takové lehátko a leží v něm vždy ten nejrychlejší - bohužel to většinou nejsem já…"

Informace o projektu
Objekt
Wellness polohovatelné lehátko
Použité produkty
Projektant
Stolařství Franz Schroll
Dokončení
2009
Provádějící firmy
Stolařství Franz Schroll, Chieming

Zum ADLER Online-Shop: