Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Pokoje s výhledem: v hotelu Falkensteiner ve Schladmingu

Pokoje s výhledem: v hotelu Falkensteiner ve Schladmingu

Hosté nového hotelu Falkensteiner v ráji zimních sportů ve Schladmingu jsou bohatě odměněni. Komfortem, pocitem dobré pohody, použitím zdejších materiálů a především vyhlídkou - díky mnoha velkým oknům z masivního modřínového dřeva, která určují vzhled budovy zvenku i charakter pokojů uvnitř. 

„POKOJE SE STÁVAJÍ SOUČÁSTÍ PŘÍRODY“

Pohled z oken od firmy Katzbeck dodává hostům klasických pokojů i luxusních apartmá pocit sounáležitosti s přírodou“, popisuje účinek dřevěných oken zástupkyně ředitelky hotelu Julia von Deines. Je si vědoma toho, že jejich hosté jsou milovníci přírody. Každý, kdo přijede do Schladmingu, je vášnivým stoupencem alpinismu. Čtyřhvězdičkový hotel byl zřízen speciálně pro mistrovství světa v lyžování 2013 a byl vybudován v rekordně krátkém čase během osmi a půl měsíců! Je rozčleněn do tří částí se 130 pokoji a apartmány, restauracemi, wellnes centrem a rozlehlou zahradou. Kousek od místa konání mistrovství světa v lyžování vytvořili projektanti Hohensinn (Graz) a interiéroví architekti Zeytinoglu (Wien) a Köck (Fieberbrunn) krásné místo pro aktivní turisty s citem pro styl a vkus. Na jaře a v létě se vnější prostory ukazují v celé své kráse. Zařízení interiéru těží ze zdařilého mixu stylů městského komfortu a osobité atmosféry horské chaty.

VĚDOMÉ ROZHODNUTÍ PRO ZDEJŠÍ MATERIÁLY

Základní kámen pro „pocit dobré pohody“ položili architekti už při plánování projektu, když se vědomě rozhodli pro použití zdejších materiálů a produktů. „Naše pokoje jsou vybaveny z naštípaného smrkového dřeva z Admontu, použili jsme kameny z údolí Sölktal a lodenové sukno na potažení křesel“, vypráví Julia von Deines. Zvláštní šarm, který hotelu propůjčují zdejší materiály, je všude cítit a vidět - obzvlášť to platí pro dřevěná okna z masivního modřínového dřeva firmy Katzbeck. Povrchová úprava je zajištěna nátěrem pomocí oleje Aquawood Lärchenöl, který okna chrání a udržuje přirozenou krásu dřeva, dodává jim hedvábný lesk a zvýrazňuje přirozené prokreslení dřeva. Na rozdíl od ostatních produktů tohoto druhu není Aquawood Lärchenöl od ADLERa na rozpouštědlové, ale ve shodě s ochranou životního prostředí na vodní bázi. Předností je velmi jednoduché zpracování a rychlé schnutí. Okna firmy Katzbeck s povrchovou úpravou ADLER byly zkrátka tím pravým pro hotel alpského typu ve Schladmingu, postaveném v rekordním čase.

Informace o projektu
Objekt
Hotel Falkensteiner
Použité produkty
Projektant
Projektanti Hohensinn Interiéroví architekti Zeytinoglu a Köck
Provádějící firmy
Katzbeck Fenster & Türen

Zum ADLER Online-Shop: