Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Protipožární dveře od profesionálů

Zůstat cool ve žhavých situacích

Protipožární dveře od profesionálů

Otevírají místnosti, přijímají návštěvníky, každý den nás vítají doma a přesto si jich sotva všimneme. A přesto: Teprve dveře a brány dělají z domu domov, vždyť dům bez dveří by nebyl nic víc než vězení. Ale dveře nejen že otevírají náš domov milým lidem, nýbrž nás také chrání před vším, co není vítané. A svou kvalitu prokazují v opravdu povážlivých situacích - například při požáru. 

ZEVNITŘ HIGH-TECH, ZVENKU STOLAŘSKÁ KVALITA

Ale dveře, které chrání při požáru, protipožární dveře? To navozuje dojem šedi, ocele a betonového krytu. Chyba lávky! Protipožární dveře od profesionálů jsou nejen bezpečné, nýbrž také pěkné. Specialistou v tomto oboru je firma Sturm v Unkenu. Po šedi ani stopy - rozmanitost barev jejich protipožárních dveří nezná hranic. V čem spočívá to tajemství: Materiály, které činí dveře tak bezpečnými, nejsou vidět: Dveřní křídla, těsnění, pásky - tedy vše, co odlišuje protipožární dveře od běžných dveří. Vždy je však viditelná vysoká stolařská kvalita ze dřeva, která se samozřejmě lakuje podle chuti a nálady. V sehrané zelené a černé, modré a červené, elegantní bílé nebo moderní šedé a oranžové. Ale ať již jde o jakoukoli barvu, o vznešený palác ve Vídni nebo avantgardní kancelářskou budovu, v úvahu připadá pouze lak značky ADLER: Zvenku chrání dveře Aquawood Protor Finish před vetřelci jako jsou mokro, sníh a proti příliš bouřlivým zaklepáním. A uvnitř dodává ADLER Pigmopur barvu a Legnopur lesklý povrch.

PROTIPOŽÁRNÍ OCHRANA SE UKRÝVÁ ZA MNOHÝMI DVEŘMI

Firma Sturm je dlouholetý profesionál pro speciální požadavky protipožárních dveří. Salzburský podnik vybavuje všechna místa, kde se chceme cítit bezpečně: Hotely, veřejné budovy, byty a dokonce i lodě. Protože dveřní unikáty "made in Austria" jsou žádané nejen v Rakousku, Přes 35 procent produkce jde na export.

Dveře, vzdorující jiskrám a ohni, jsou stále žádanější, protože zákonné normy se zpřísňují. Za mnohými zdánlivě obyčejnými dveřmi se proto již skrývají protipožární dveře. Firma Sturm dodává standardní nebo atypické rozměry, se zasklením nebo bez, otočné nebo posuvné - protože všechny dveře se zhotovují na míru jako individuální zakázky. To také znamená maximální flexibilitu pro stolaře při výrobě - a tím nádherné "Vítejte doma" s veselými barvami. Ale zcela jistě nejlépe ochráněni.

 

"Hlupák zavírá dveře špatně, lenoch je jen přivře, blázen je nechá otevřené." Toto čínské přísloví platí nejen v oblasti protipožární ochrany.

Informace o projektu
Objekt
Kvalitní protipožární dveře
Investor
Firma Sturm, Unken/Salzburg
Použité produkty
Projektant
Firma Sturm, Unken/Salzburg
Provádějící firmy
Firma Sturm, Unken/Salzburg

Zum ADLER Online-Shop: