Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Akademie společnosti ADLER

I všední pracovní den na nás dnes klade značné požadavky. Profesionální a kreativní přístup k prodeji, poradenství nebo výrobě znamená výzvu, která však může přinést i mnoho radosti a skvělých zážitků při dosažení úspěchu. Žádný mistr však ještě nespadl z nebe. Základem dobře odvedené práce je vždy správná metoda. A tu je třeba připravit, natrénovat a poté umět uplatnit.

Společnost ADLER nenabízí pouze široký sortiment produktů nejvyšší kvality, nýbrž již řadu let také jedinečný a obsáhlý vzdělávací program pro své zákazníky a pro uživatele svých výrobků - tímto programem je akademie společnosti ADLER. Na předávání vědomostí v oblastech zpracování produktů, poradenství a prodeje klademe obzvláštní důraz.

 

V našem každoročně aktualizovaném programu seminářů vždy naleznete správné kurzy a kvalifikační školení pro sebe i své zaměstnance. Školení jsou průběžně přizpůsobována novým požadavkům, postupům, materiálům a trendům.

 

Heslo našich seminářů zní:

 

Tolik teorie, kolik je nezbytné - tolik praxe, kolik je možné

 

Praktická cvičení organizovaná jako samostatná pracovní činnost nebo jako práce v malých skupinách a k tomu příslušné nezbytné teoretické základy - náš kvalifikovaný tým školitelů Vám vždy ochotně poskytne potřebné rady a předvede pracovní postupy. Předveďte svým zákazníkům, že máte motivované, odborně vyškolené zaměstnance!

Zum ADLER Online-Shop: