Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Neviditelné opravy nátěrových barev na zdi

Kdo by to neznal: nový byt, čerstvě vymalovaný oblíbenou trendovou barvou ADLER …

Kdo by to neznal: nový byt, cerstve vymalovaný oblíbenou trendovou barvou ADLER. A po vší té drine chce clovek v klidu posedet na pohovce a kochat se krásou. Ale co musí objevit? Skvrny! Je jedno, zda jejich puvodcem jsou špinavé ruce nebo zda pachatelem byl nekterý z detských umelcu, neco se s tím musí ihned udelat.

 

Abyste nemuseli vždycky hned znovu malovat celou stenu, pripravil si pro vás Reinhard Spinn, profesionál z rad aplikacních techniku spolecnosti ADLER, tajný tip, kterým omezíte škodu na minimum:

 

Je to snadné: tupování místo natírání

 

V normálních prípadech jsou opravovaná místa viditelná relativne rychle. Duvodem je zmena struktury steny. Pokud se na stenu puvodní náter nanášel váleckem, ale pozdeji se místne pretre štetcem, projeví se tento odlišný zpusob nanášení barvy na intenzite barvy, a proto opravené místo padne rychle do oka.

 

Chcete-li se tomu vyhnout, použijte štetec s barvou, kterou na stenu nanesete potukáváním. Tím zabráníte zmene struktury steny a opravené místo se nebude nápadne lišit od svého okolí. Krome toho je to postup natolik jednoduchý, že jej zvládne skoro každé díte. Tím lépe, takto mohou pachatelé své „hanebné skutky“ napravit sami.

Zum ADLER Online-Shop: