ZÁRUKA - Aquawood Diamond

Společnost ADLER je průkopníkem v oblasti vodou ředitelných systémů na povrchovou úpravu oken již 40 let. S okenním systémem Aquawood Diamond společnost ADLER nabízí 2-složkový vodou ředitelný systém na okna, který splňuje nejvyšší standardy kvality. Extrémní tvrdost v kombinaci s vynikající stálou elasticitou, maximální odolnost, vynikající stabilita a dokonalá ochrana proti vodě zaručují prvotřídní ochranu prémiových oken:

EXTRÉMNÍ TVRDOST

Díky extrémním vlastnostem nabízí lazurovací i krycí systém Aquawood Diamond vysokou tvrdost a vynikající odolnost proti poškrábání srovnatelnou s odolností autolaku. O 47 % vyšší odolnost vůči mechanickým poškozením oken v porovnání s běžnými systémy na okna, např. minimalizuje škody způsobené krupobitím a dochází k podstatně menšímu poškození při přepravě a montáži.

CHEMICKÁ ODOLNOST

Aquawood Diamond nabízí vynikající odolnost vůči krémům a tukům (CFB). Zejména pokud jde o zvedací a posuvné prvky - tyto jsou kvůli své hmotnosti často vystaveny dotekům, protože se pohybují nejen pomocí rukojeti okna, ale i přímo tlakem na povrch dřeva. Vysoká chemická odolnost minimalizuje riziko opotřebení a poškození.

TRVALÁ ELASTICITA

Systém ADLER Aquawood Diamond zaujme i při zvýšené tvrdosti mimořádně vysokou elasticitou a je tak mimořádně odolný proti povětrnostním vlivům.

PŘILNAVOST ZA MOKRA

Díky dvojnásobně vyšší přilnavosti za mokra v porovnání s ostatními systémy pro lakování oken jsou okna s ADLER Aquawood Diamond optimálně chráněna a je vyloučeno poškození i během zimy na vlhkých stavbách.

BAREVNÁ ROZMANITOST

Lazurovacích a krycích barevných odstínu lze dosáhnout pomocí systému ADLER | MIX ve všech barvách RAL a NCS. Prakticky žádný požadavek na barvu tak není nesplnitelný.

ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ

ADLER Aquawood Diamond System neobsahuje těžké kovy, formaldehyd ani změkčovadla, je certifikován podle EN 71-3 na "Bezpečnost hraček". To znamená, že je bezpečný i pro použití v obytných prostorách.

ZVÝRAZNĚNÍ DŘEVA

Pečlivě vyvinutá receptura laku v kombinaci s rozsáhlými praktickými zkouškami během vývoje produktu umožňuje získat povrchy s výjimečným vzhledem. Povrchy oken s Aquawood Diamond jsou srovnatelné s lakovanými povrchy nábytku! 

 

SYSTÉM PRODUKTY
Lazurovací systém
pro jemno a hrubopórovité listnaté a jehličnaté dřeviny

Krycí systém
pro jemno a hrubopórovité listnaté a jehličnaté dřeviny


  Záruka

Při správném a profesionálním zpracování produktů podle našich technických listů, a v souladu s našimi směrnicemi, zaručujeme, že

  • není nutná žádná péče o lak v době trvání záruční doby,
  • nedochází k zešedivění,  
  • povrchová úprava se neolupuje
     

  Trvání záruky

  • 13 let pro lazurovací a krycí systémy povrchové úpravy dřevěných oken

 

Registrace záruky

Vyplňte prosím celý formulář!

© by adler-lacke.com