ZÁRUKA - Aquawood Diamond

Společnost ADLER je průkopníkem v oblasti okenních nátěrů na bázi vody již 40 let. S nátěrovým systémem Aquawood Diamond poprvé společnost ADLER nabízí dvousložkový vodouředitelný nátěrový systém na okna, který splňuje nejvyšší standardy kvality. Extrémní tvrdost v kombinaci s vynikající stálou elasticitou, maximální odolnost, vynikající stabilita a dokonalá ochrana proti vodě zaručují prvotřídní ochranu prémiových oken:

EXTRÉMNÍ TVRDOST

Díky lazurovacím a krycím vlastnostem nabízí Aquawood Diamond vysokou tvrdost a vynikající odolnost proti poškrábání srovnatelnou s odolností autolaku. O 47 % vyšší odolnost v porovnání s konvenčními nátěry na okna vůči mechanickým poškozením oken, napr. minimalizuje škody způsobené krupobitím a dochází k podstatně menšímu poškození při přepravě a montáži.

CHEMICKÁ ODOLNOST

Aquawood Diamond nabízí vynikající odolnost vůči krémům a tukům (CFB). Zejména pokud jde o zvedací a posuvné prvky - tyto jsou kvůli své hmotnosti často vystaveny dotekům, protože se pohybují nejen pomocí rukojeti okna, ale i přímo tlakem na povrch dřeva. Vysoká chemická odolnost minimalizuje riziko opotřebení a poškození.

TRVALÁ ELASTICITA

ADLER Aquawood Diamond System zaujme i při zvýšené tvrdosti mimořádně vysokou elasticitou a je tak mimořádně odolný proti povětrnostním vlivům.

PŘILNAVOST ZA MOKRA

Díky dvojnásobně vysoké přilnavosti za mokra v porovnání s ostatními systémy pro lakování oken jsou okna s ADLER Aquawood Diamond optimálně chráněna a je vyloučeno poškození i během zimy na vlhkých stavbách.

BAREVNÁ ROZMANITOST

Lazurovacích a krycích barevných odstínu lze dosáhnout pomocí systému ADLER | MIX ve všech barvách RAL a NCS. Prakticky žádný barevný požadavek tak není nesplnitelný.

ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ

ADLER Aquawood Diamond System neobsahuje těžké kovy, formaldehyd ani změkčovadla, je certifikován podle EN 71-3 na "Bezpečnost hraček". To znamená, že je bezpečný i pro použití v obytných prostorách.

ZVÝRAZNĚNÍ DŘEVA

Pečlivě vyvinutá receptura laku v kombinaci s rozsáhlými praktickými zkouškami během vývoje produktu umožňuje získat povrchy s výjimečným vzhledem. Povrchy oken s Aquawood Diamond jsou srovnatelné s lakovanými povrchy nábytku! 

 

SYSTÉM PRODUKTY
Lazurovací systém
pro jemno a hrubopórovité listnaté a jehličnaté dřeviny

Krycí systém
pro jemno a hrubopórovité listnaté a jehličnaté dřeviny


  Záruka

Pro správné a profesionální zpracování produktů podle našich technických listů, jakož i v souladu s našimi zásadami, zaručujeme, že

  • není nutná žádná péče o lak v době trvání záruční doby,
  • nedochází k zešedivění,  
  • povrchová úprava se neolupuje
     

  Trvání záruky

  • 13 let pro lazurovací a krycí systémy povrchové úpravy dřevěných oken.

 

Registrace záruky

Vyplňte prosím celý formulář!

© by adler-lacke.com