Hledáte udržitelné a ekologické produkty na nábytek, okna, dřevěné konstrukce nebo do interiéru?
S green udržitelnou linií se zelenou značkou nabízí ADLER výběr udržitelných laků, prostředků na ochranu dřeva, barev na stěny a olejů.

Tyto speciálně vyvinuté ekologické výrobky jsou objektivně testovány a certifikovány. Mnoho laků ADLER je formulovaných tak, aby vyhovovaly požadavkům rakouské ekoznačky, DGNB (německá rada pro udržitelné stavby), LEED (vůdcovství v energetickém a environmentálním designu) atd. Naše špičkové produkty pro větší udržitelnost a odpovědné řízení nejsou označeny pouze zelenou značkou ADLER, ale většina z nich má také certifikát Cradle to Cradle.

Objevte ekologickou a udržitelnou linii produktů ADLER green-Label: díky značce udržitelnosti green jsou certifikovány pouze ty nejudržitelnější nátěry v linii ADLER. Při tom se ADLER spoléhá na cíle OSN pro udržitelný rozvoj, které ADLER definoval jako základ svého odpovědného chování. Pouze výrobky, které mají pozitivní hodnocení ve třech kategoriích životní prostředí, zdraví a bezpečnost a životnost, jsou označeny zelenou značkou udržitelnosti.

Máte nějaké dotazy týkající se našich produktů? Napište nám!

Zelené výrobky pro zdravé bydlení zdůrazňují přirozenou krásu vašeho nábytku, ale bez škodlivých přísad. Je to tak proto, že již při vývoji produktů se uvažuje s tím, jak budou produkty ovlivňovat zdraví lidí během a po použití. Tím, že se obecně vyhýbáme jedovatým nebo karcinogenním, mutagenním a reprodukční zdraví poškozujícím surovinám, naše barvy odpovídají základním požadavkům pro zdravé životní prostředí. Všechny produkty ADLER green-Label jsou formulovány bez přidání alergenních látek nebo syntetických nanomateriálů. Jsou bez plastifikátorů a neobsahují žádné senzibilizující nebo korozivní suroviny, které by mohly poškodit orgány.

Asi 90% času trávíme v budovách, takže by mělo vytvářet zdravé prostředí, zejména v obytných prostorech. Mnoho barev a laků obsahuje toxické látky, které se do těla dostávají vzduchem v místnosti. Nízkoemisní ekologické výrobky jsou šetrnější k životnímu prostředí a zdraví. Všechny výrobky neobsahují škodlivé chemikálie, které se nacházejí v běžných produktech. Během výroby se věnuje pozornost velmi vysokému podílu obnovitelných surovin. Suroviny pro produkty se získávají hlavně z Evropy. Výroba ve Schwazu (Tyrolsko) je 100% neutrální z hlediska CO₂.

Podle ekologických hodnocení je dřevo jednoznačně nejekologičtějším materiálem na okenní rámy a dveře. Povrchová úprava oken by měla být stejně ekologická jako samotná surovina. Nejnovější povrchové úpravy oken a dveří ADLER zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Koncept udržitelnosti a pečlivého využívání zdrojů nabyl na významu, zejména ve stavebnictví a nemovitostech. Koneckonců, toto odvětví spotřebovává velké množství energie a surovin na stavební projekty, což může mít zásadní vliv na životní prostředí. Udržitelné stavební výrobky jsou proto klíčovým prvkem, který je vhodný pro budoucí generace.

Pro ADLER znamená udržitelnost inovativní chování a ochranu životního prostředí a zdrojů. Udržitelné laky a barvy na stěny z green - udržitelného sortimentu vytvářejí zdravé životní prostředí se sníženou mírou znečištění. Ať už je to barva na stěny pro aplikaci na velkých plochách. Akrylový lak odolný proti potu a slinám na dřevo, kov nebo PVC nebo oleje na dřevo, které chrání přírodní dřevěné materiály a zaručují dlouhou trvanlivost - ADLER nabízí ekologické výrobky pro širokou škálu aplikací.

© by adler-lacke.com