Snažíme se našim zákazníkům poskytnout to nejlepší (barevné) řešení. Protože to je pro nás důležité. 

U společnosti ADLER proto najdete lidi s nadšením pro barvy, laky a povrchové úpravy. Zvědavost a průkopnický duch nás neustále pohání k tomu, abychom každý den nacházeli nová technická řešení a inovativní cesty k ještě lepším produktům. K tomu nám pomáhají zkušenosti, které se ve společnosti ADLER získávají již po mnoho desetiletí.

Práce ve společnosti ADLER - Application Technology Furniture

Díky vzrušujícím úkolům a inovativním produktovým nápadům je Michaelova každodenní práce velmi rozmanitá.

Práce ve společnosti ADLER - kancelář objednávek

Kancelář zákaznického servisu pro zpracování objednávek ve společnosti ADLER, přináší vzrušující práci plnou kontaktu se zákazníky. Komunikace je hlavně o plnění přání a potřeb našich zákazníků a rychlém vyřizování objednávek.

Práce ve společnosti ADLER - povrchová úprava oken

Bez ohledu na to, s jakým požadavkem se naši zákazníci na výrobu oken obrátí na tým "Fenster-Aweta", pracuje celý tým na problému, dokud zákazníkovi nenavrhneme funkční řešení, ať už se jedná o speciální požadavek na barvu, techniku ​​nanášení nebo dobu schnutí.

Jak se pracuje ve společnosti ADLER - laboratoř v Rakousku

Nahlédněte pod pokličku vzrušující každodenní práce naší chemické laborantce Regině v laboratoři ADLER, Schwaz, Rakousko.

Jak se pracuje ve společnosti ADLER - výroba v Rakousku

Jak se vlastně dostane lak do plechovky? Náš specialista z výroby vám to předvede.

Jak se pracuje ve společnosti ADLER - kanceláře

Oblasti odpovědnosti ve správě závodu ADLER nemohou být barevnější. Ať už jde o zákaznický servis a objednávky, účetní, personální kancelář, nákupčí, sekretariát atd. – dobrá organizace na pozadí je základ!

Jak se pracuje ve společnosti ADLER - Obchodní zástupce

Více než jen prodejce! Naši prodejci podporují zákazníky ADLER v otázkách povrchových úprav, společně vyvíjejí nové nápady a hledají řešení pro každou výzvu.

MÁME RÁDI DŘEVO A VYTVÁŘÍME PRODUKTY NA JEHO OCHRANU

Díky naší radosti z práce, předvídavosti a technickým znalostem jsme vždy o krok dále. To nám umožňuje přinášet našim zákazníkům nadstandardní servis, pečovat o ně a pomáhát jim vždy najít  to nejlepší řešení. 

Stejný přístup máme i k našim zaměstnancům. Protože pouze ti, kteří se cítí příjemně, mohou firmě přispět svými schopnostmi a dovednostmi, mohou každý den dosáhnout nejlepších výkonů a obohatit ADLER svou osobností.

"Barvu máme v krvi" - jinak to neumíme.

Milujeme to, co děláme. A vy to poznáte také.

© by adler-lacke.com