Snažíme se našim zákazníkům poskytou to nejlepší (barevné) řešení. Protože to je pro nás důležité. 

U společnosti ADLER proto najdete lidi s nadšením pro barvy, laky a povrchové nátěry. Zvědavost a průzkumnický duch nás neustále pohání k tomu, abychom každý den nacházeli nová technická řešení a inovativní cesty k ještě lepším produktům. K tomu nám pomáhají zkušenosti, které se ve společnosti ADLER získávají již po mnoho desetiletí.

Jak se pracuje ve společnosti ADLER - laboratoř v Rakousku

Nahlídněte pod pokličku vzrušující každodenní práce naší chemické laborantce Regině v laboratoři ADLER, Schwaz, Rakousko.

Jak se pracuje ve společnosti ADLER - výroba v Rakousku

Jak se vlastně dostane lak do plechovky? Náš specialista z výroby vám to předvede.

Arbeiten bei ADLER - Büros

Die Aufgabenfelder in der Verwaltung des ADLER-Werks könnten bunter nicht sein. Ob Auftragsbüro, Buchhaltung, Personalbüro, Einkauf oder Verkaufssekretariat – ein gute Organisation im Hintergrund ist das Um und Auf!

Arbeiten bei ADLER - Verkauf

Mehr als nur Verkäufer! Unsere Mitarbeiter im Verkauf unterstützen ADLER-Kunden in Beschichtungsfragen, entwickeln gemeinsam neue Ideen und suchen nach Lösungen für jede Herausforderung.

MÁME RÁDI DŘEVO A VYTVÁŘÍME PRODUKTY NA JEHO OCHRANU

Díky naší radosti z práce, předvídavosti a technickým znalostem jsme vždy o krok dále. To nám umožňuje přinášet našim zákazníkům nadstandardní servis, pečovat o ně a pomáhát jim vždy najít  to nejlepší řešení. 

Stejný přístup máme i k našim zaměstnancům. Protože pouze ti, kteří se cítí příjemně, mohou firmě přispět svými schopnostmi a dovednostmi, mohou každý den dosáhnout nejlepších výkonů a obohatit ADLER svou osobností.

"Barvu máme v krvi" - jednoduše to neumíme.

Milujeme to, co děláme. A vy to poznáte taky.

© by adler-lacke.com