Mnozí specialisté, techničtí poradci a manažeři, kteří v naší mateřské společnosti ADLER začínali ještě jako učni, dokazují, že v ADLER můžete mít úspěšnou kariéru.

 

ADLER Česko spolupracuje se Střední školou stavebních řemesel v Brně - Bosonohách a i několik budoucích inženýrů v naší spolupráci zpracovalo a následně úspěšně obhájilo své diplomové práce.

Bije vaše srdce pro barvy a laky? Máte zájem o práci v moderním pracovním prostředí? Fascinují vás nové technologie, rádi experimentujete a baví vás pracovat v mladém kolektivu? Pak jste u nás správně! Vaše možnosti u nás jsou rozmanité, protože barevný svět ADLER je vše – jen ne monotónní!

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

Oblast činnosti obchodního zástupce je velmi rozmanitá. Zahrnuje zejména poskytování péče, poradenství a nabídky produktů a vhodného řešení stávajícím zákazníkům z řad řemeslníků, výrobních firem, průmyslových výrobců, developerů, stavebních firem a architektonických kanceláří. Dále pak vyhledávání nových zákazníků a rozvoj prodeje v přidělené oblasti. V neposlední řadě pak tvorba cenových nabídek a vyjednávání rámcových podmínek.

LABORATORNÍ TECHNIK/-ČKA, KOLORISTA

Práce laboranta a koloristy je velmi rozmanitá. Příprava a zkoušení produktů, laboratorních receptur a aplikační technologie a jsou hlavní součásti této práce. Kromě praktického tréninku vás podpoříme i pravidelnými vnitropodnikovými školeními, abyste se mohli stát naším dalším odborníkem na barvy. 

TECHNIK/-ČKA POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Oblast činnosti techniků chemických procesů sahají od výroby, procesního inženýrství, průmyslového inženýrství, zajišťování kvality, výzkumu a vývoje až po služby zákazníkům. Typickými úkoly může být přenos laboratorních receptur do výroby, kontrola kvality hotových výrobků nebo zlepšování výrobních procesů. Technický talent a zájem o chemii jsou dva důležité předpoklady pro tuto práci.

© by adler-lacke.com