ADLER dělá ze dřeva více: Nová přirozenost a trvalá krása na veletrhu Wood Crafts!

Na začátku bylo dřevo. Ale to, co se stane ze dřeva, je zázrak: stoly, schody, dveře; postele, podlahy, balkony; chaty, domy, haly: dřevo je víc - a ADLER pomáhá řemeslníkům dělat ze dřeva ještě víc! Na veletrhu Holz-Handwerk v Norimberku ukazuje přední rakouský odborník na lakování v hale 10.1 na stánku 414, jak tento rozmanitý a všestranný materiál zušlechtit.
3. 2. 2020

Přirozeně udržitelně

Přirozenost a udržitelnost jsou dvě hlavní témata, která v současné době dominují v oblsti bydlení. Proto bude společnost ADLER od 18. do 21. března 2020 v centru pozornosti ekologických nátěrů: s produkty certifikovanými Cradle-to-Cradle, jako je nové Legno Aqua-Öl, žijí zpracovatelé v souladu s životním prostředím a současně vytvářejí přirozeně vypadající povrchy, které jsou v současné době tak poptávány. Obecně platí, že rozšířená řada ADLER Legno kombinuje přírodní krásu s optimální ochranou - ve všech oblastech použití! Konkrétně nové Legno Dura-Oil je obzvláště robustní, a proto je ideální pro schody, podlahy a dokonce i pracovní povrchy.

Super chytrý

Přirozeně vypadající matné povrchy lze vyrobit také s novým zesvětlujícím lakem Aduro Isofin, který společnost ADLER poprvé prezentuje na veletrhu: 2složkový PUR lak je obtížně hořlavý a je velmi snadno zpracovatelný - stejně jako nový, zvláště uživatelsky příjemný Aduro Vento, který také oslaví svou premiéru v Norimberku. Ne nadarmo stojí ADLER za efektivní a inteligentní povrchovou úpravou, která zákazníkům šetří čas a peníze!

 

Více informací o veletrhu najdete zde: https://www.holz-handwerk.de/ 

© by adler-lacke.com