ADLER na "architect@work" ve Stuttgartu

Od 1. do 2. prosince společnost ADLER poprvé představila své systémy povrchových úprav odbornému publiku na půdě Bádenska-Württemberska v rámci veletrhu "architect@work".
13. 12. 2021

Navzdory složitým pandemickým podmínkám dokázali Ulrich Fideler, architektonický poradce ADLER v Německu, a Christian Laucher, vedoucí marketingu a architektonického poradenství, prezentovat produkty ADLER a zavést s návštěvníky řadu zajímavých diskuzí. „I v těchto náročných časech je důležité, aby architekti získali nové informace pro svou každodenní práci. Důležitým zdrojem informací jsou stálé prezentace produktů a osobní interakce na veletrzích. Intenzivní diskuze a zvláštní zájem projektantů o nová a osvědčená řešení povrchových úprav ADLER to jen potvrzují,“ říká Christian Laucher.

Ve stánku byly vystaveny přípravky na ochranu dřeva do interiéru i exteriéru. Velký zájem vzbudila šedá lazura Lignovit Platin na odolné dřevěné fasády v exteriéru nebo interiérová lazura Lignovit Interior UV100 se speciální ochranou proti žloutnutí.

Dalším produktovým vrcholem byl ve stánku ekologický olej na dřevo na vodní bázi Lignovit Terra. „Ve školách a školkách se stále více projektantů a stavebníků soustředí na zdravé životní prostředí. Lignovit Terra je zde optimálním řešením, protože lze jím natřít nejen dřevo v exteriéru, ale i dřevěné komponenty v interiéru, a to zcela bez chemické ochrany dřeva. Dřevostavba zažívá v Bádensku-Württembersku boom. Ať už jsou to dřevostavby bezúdržbové nebo ekologické, barevné nebo přírodní – ADLER má pro každý požadavek to správné řešení,“ je přesvědčen konzultant Ulrich Fideler.

Povrchové úpravy ADLER se setkaly s pozitivní odezvou i v bloku přednášek. Zde architekt Matthias Burkart ze známé architektonické kanceláře 4a Architekten informoval o plánování a realizaci termálních lázní Lindau u Bodamského jezera, kde bude pro dokonalou ochranu dřevěné fasády této novostavby použit Lignovit Platin od ADLER.

Více informací o našich službách pro architekty a projektanty naleznete zde.

© by adler-lacke.com