Akce, na které nesmíte chybět!

Dne 16. 6. 2023 proběhne v našem novém sídle Den otevřených dveří plný koloristiky a praktických ukázek v nové lakovně, a nebude chybět ani prostor pro přátelské setkání u dobrého jídla. Akce je určena jen pro naše zákazníky, výrobní firmy a profesionály z oboru. Děkujeme za pochopení.
22. 5. 2023

Společnost ADLER na našem trhu v uplynulém roce prošla velkými změnami

Přestěhovali jsme se do nové budovy, kde se nám podařilo vybudovat reprezentativní a vysoce kapacitní zázemí pro náš sklad i moderní prostory pro profesionální technologii lakování dřeva, kde testujeme naše povrchové úpravy a pracujeme pro naše zákazníky.

Zároveň se v rámci rozšiřující se spolupráce a partnerství stal ADLER Česko novým logistickým centrem i pro ADLER Slovensko, které je pro zefektivnění expedice zboží zákazníkům nově zásobováno České republiky.

Zveme Vás k nám!

Rádi bychom Vás tímto pozvali na Den otevřených dveří ADLER, který proběhne v pátek 16. června 2023 od 9:00 do 15:00 hodin za účasti našich kolegů a nejvyššího vedení z naší mateřské společnosti v Rakousku (Schwaz, Tyrolsko), kde také probíhá veškerá výroba našich produktů.

Na co se můžete těšit?

Provedeme Vás celým areálem za plného provozu firmy. Uvidíte, jak probíhá celý provoz firmy, včetně zpracování Vašich objednávek od jejich přijetí až po přípravu a expedici ve skladu.

Náš specialista Vám prakticky předvede celý proces koloristiky a míchání barev.

Budete mít možnost prohlédnout si celé nové zázemí naší lakovny a přidružených technologií v našem novém technickém centru.

Samozřejmostí je pak občerstvení v tyrolském stylu a živá hudba.

Těšíme se na Vás v našem novém sídle 16. června 2023 od 9:00 do 15:00 na adrese Jihlavská 770/27, 664 41 Troubsko.

Prosím, dejte nám zde vědět, zda se s Vámi potkáme!

Pozn.: Akce je určena jen pro naše zákazníky, výrobní firmy a profesionály z oboru. 

Z důvodu Dne otevřených dveří bude dne 16. 6. probíhat standardní provoz a výdej objednávek pouze do 14 hodin.

Děkujeme za pochopení.

© by adler-lacke.com